برگزاری همایش روبان قرمز به مناسبت روز جهانی ایدز با حضور جوانان هلال احمر در قم

برگزاری همایش روبان قرمز به مناسبت روز جهانی ایدز با حضور جوانان هلال احمر در قم

|برگزاری همایش روبان قرمز به مناسبت روز جهانی ایدز با حضور جوانان هلال احمر در قم از هلال ۱۴۷|

 همایش روبان قرمز به مناسبت روز جهانی ایدز با شعار «همه در یک کشتی نشسته ایم» با حضور مدیرعامل و همچنين معاونان و همچنين جمعی از اعضای هلال احمر در قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی از برگزاری همایش روبان قرمز به مناسبت هفته اطلاع رسانی ایدز که از ۹ تا ۱۵ آذرماه بود خبر داد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه همگی ما در کنترل ایدز سهیم هستیم. بیان کرد: شعار روز جهانی ایدز در سال شمسي ۹۸ «همه در یک کشتی نشسته ایم» است و همچنين طرح های آموزشی در راستای آگاهی، پیگشیری، آزمایش، درمان در این ایام اجرایی شد.

وی تصریح کرد:  همایش روبان قرمز با هدف اطلاع رسانی، پیشگیری، جلب حمایت سیاستگزاران، مسؤولان، جلب مشارکت انجمن های غیردولتی، برجسته سازی شعار روز جهانی ایدز و همچنين نهادینه کردن آن هم با حضور جمعی از اعضای هلال احمر در قم برگزار شد.

یادآور می مي شود؛ در این همایش مدیرعامل جعیت هلال احمر به ایراد سخن پرداخت و همچنين از جمعی از فعالیت حوزه سلامت و همچنين پیشگیری بیمار ایدز تقدیر شد.

برگزاری همایش روبان قرمز به مناسبت روز جهانی ایدز با حضور جوانان هلال احمر در قم در تاریخ ۵ December 2019 | 8:27 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری همایش روبان قرمز به مناسبت روز جهانی ایدز با حضور جوانان هلال احمر در قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *