برگزاری نشست هم اندیشی و همچنين آماده سازی اعزام تیم ها دانش آموزی به مسابقات و همچنين اردوهای کشوری

برگزاری نشست هم اندیشی و همچنين آماده سازی اعزام تیم ها دانش آموزی به مسابقات و همچنين اردوهای کشوری

|برگزاری نشست هم اندیشی و همچنين آماده سازی اعزام تیم ها دانش آموزی به مسابقات و همچنين اردوهای کشوری از هلال ۱۴۷|

جلسه مسئولین و همچنين کارشناسان آموزش و همچنين پرورش و همچنين هلال احمر در راستای اعزام دانش آموزان المپیاد آماده کشوری و همچنين اردوی دوستی برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در آستانه آغاز اردوهای کشوری کانون های دانش آموزی هلال احمر جلسه مشترک هماهنگی مسئولین و همچنين کارشناسان آموزش و همچنين پرورش و همچنين هلال احمر برگزار شد.

بر اساس این نقل از؛ در این نشست قوانین و همچنين چگونگی گرفتن مجوزهایی اردویی دانش آموزان اعلام شد، همچنین برای آمادگی بیشتر دانش آموزان مقرر شد، طی ۱۰ جلسه دانش آموزان با هدف ارتقای سطح علمی و همچنين مهارتهای امدادی مورد آموزش قرار بگیرند.

همچنین یادآور می مي شود، در این نشست، موارد و نکات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري مطرح و همچنين مقرر شد، تجهیزات مورد نیاز دانش آموزان در طول اردو در اختیار آنها قرار داده مي شود تا دانش آموزان راه یافته بتوانند با آمادگی هر چه بیشتر در این رقابتها شرکت نمایند.

برگزاری نشست هم اندیشی و همچنين آماده سازی اعزام تیم ها دانش آموزی به مسابقات و همچنين اردوهای کشوری در تاریخ ۴ July 2019 | 12:23 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری نشست هم اندیشی و همچنين آماده سازی اعزام تیم ها دانش آموزی به مسابقات و همچنين اردوهای کشوری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *