برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری و همچنين مبارزه با کرونا ویروس در دبیرستان سما قائمشهر

برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری و همچنين مبارزه با کرونا ویروس در دبیرستان سما قائمشهر

|برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری و همچنين مبارزه با کرونا ویروس در دبیرستان سما قائمشهر از هلال ۱۴۷|

نخستین کارگاه پیشگیری و همچنين مبارزه با کرونا ویروس، در دبیرستان سما قائمشهر توسط دکتر عمادی، پزشک داوطلب هلال احمر برگزار و همچنين علت ابتلا به کرونا ویروس، تاریخچه و همچنين نحوه انتقال آن هم بررسی شد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر؛  دکتر عمادی؛ عضو هیات علمی دانشگاه تهران و همچنين پزشک داوطلب هلال احمر با اشاره به راه‌های پیشگیری و همچنين نشانه ها و علائم بیماری کرونا گفت: آموزش فردی و همچنين اجتماعی، یکی از مولفه های مهم کنترل بیماری است و همچنين نقش هر فرد به خصوص دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت در خانواده و همچنين اجتماع بسیار مهم و همچنين موثر است.

وی در این کارگاه با دعوت از دو فرد يا شخص از دانش‌‌آموزان، نحوه انتقال مستقیم و همچنين غیر مستقیم ویروس در زمان گفت و همچنين گو و همچنين دیدار معمول هر روز خدا را بررسی و همچنين موارد و نکات عملی در این خصوص را بیان کرد. در واقع او از دانش آموزان خواست تا در اقدام عملی، اطمینان از عدم انتقال ویروس را در زمان دیدار و همچنين گفت و همچنين گو به نمایش بگذارند.

این کارگاه با حضور دانش آموزان، معلمین و همچنين مدیران دبیرستان سما قائمشهر و همچنين همچنین داوطلبان جمعیت هلال احمر قائمشهر به مدت ۲ ساعت برگزار شد.

برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری و همچنين مبارزه با کرونا ویروس در دبیرستان سما قائمشهر در تاریخ ۷ February 2020 | 1:13 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری نخستین کارگاه پیشگیری و همچنين مبارزه با کرونا ویروس در دبیرستان سما قائمشهر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *