برگزاری نخستین نشست کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری در قم

۱۱۵۲۲۳-300x139.jpg

برگزاری نخستین نشست کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری در قم

|برگزاری نخستین نشست کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری در قم از هلال ۱۴۷|

با هدف بازنگری و همچنين حذف برنامه جذاب و جالب و خوب های غیر ضروری نهاد جوانان هلال احمر با همکاری استان ها، نخستین نشست کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری … در قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ بازنگری و همچنين حذف برنامه جذاب و جالب و خوب های غیر ضروری با همکاری استان ها نخستین کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه و همچنين رابطان خبری که از سوی نهاد جوانان به معاونت مسائل جوانان استان قم محول شده بود برگزار شد.

براساس این نقل از، در راستای بازنگری و همچنين حذف برنامه جذاب و جالب و خوب های غیر ضروری نهاد جوانان این نشست با حضور مدیرعامل و همچنين دست يار مسائل جوانان هلال احمر استان قم و همچنين جمعی از اعضای این کارگروه در استان قم تشکیل شد.

در این نشست، ضمن هم اندیشی راهکارهای افزایش اثرگذاری فعالیت های رسانه ای در فضای مجازی و همچنين شبکه های اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین اعضای کارگروه به ارائه نظر و همچنين رایزنی در موضوع چگونگی فعالیت های رابطان خبری پرداختند و همچنين در نهایت پیشنویسی جهت ارائه به استان های فعال در این خصوص تهیه شد تا در نشست های آتی مباحث هدف کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه و همچنين رابطان خبری، مورد هم اندیشی معاونان سایر استان ها قرار بگیرد.

برگزاری نخستین نشست کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری در قم در تاریخ ۵ September 2019 | 11:04 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری نخستین نشست کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری در قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *