برگزاری نخستین نشست ماهانه جوانان و همچنين امدادگران شعبه هلال احمر قم 

برگزاری نخستین نشست ماهانه جوانان و همچنين امدادگران شعبه هلال احمر قم 

|برگزاری نخستین نشست ماهانه جوانان و همچنين امدادگران شعبه هلال احمر قم  از هلال ۱۴۷|

نخستین نشست ماهانه امدادگران و همچنين جوانان شعبه هلال احمر قم و همچنين مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی با حضور مدیرعامل و همچنين معاونان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با آغاز فعالیت های شعبه هلال احمر قم نخستین نشست ماهانه امدادگران و همچنين جوانان شعبه هلال احمر قم با حضور مدیرعامل و همچنين معاونان برگزار شد.

بر اساس این نقل از، در این نشست که برای نخستین بار در شعبه جديد و تو و تازه تاسیس شهرستان قم برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و همچنين خاطره شهدای صلح و همچنين امنیت بویژه حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، تیم های خدمت رسان در مراسم تشیع در قم مشخص شدند.

در این نشست، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص ویژگی های شخصیتی و همچنين اخلاص شهید سلیمانی نکاتی را بیان کرد و همچنين افزود: محبوبیت که امروز شاهد آن هم هستیم به دلیل اخلاص و همچنين خدمت به همگان بویژه محرومان و همچنين مظلومان است و همچنين امید داریم همه در راه این شهید گام برداریم.

دکتر محمد گل فشان با تاکید بر ادامه موثر فعالیت ها با هم افزایی بیش از پیش گفت: همه ما باید در راه خدمت به شهروندان و مردم شهر تا نهایت قدرت تلاش کنیم.

گفتنی است، برگزاری مسابقه فرهنگی و همچنين تقدیر از برگزیده ها از دیگر قسمت و بخش های نخستین نشست ماهانه امدادگران و همچنين جوانان شعبه هلال احمر قم بود.

یادآور می مي شود؛ این نشست با آغاز فعالیت شعبه قم به صورت مستمر و همچنين با حضور جوانان و همچنين امدادگران در هر ماه برقرار خواهد بود.

برگزاری نخستین نشست ماهانه جوانان و همچنين امدادگران شعبه هلال احمر قم  در تاریخ ۶ January 2020 | 9:56 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری نخستین نشست ماهانه جوانان و همچنين امدادگران شعبه هلال احمر قم ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *