برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه فرهنگیان _ پردیس آیت الله طالقانی قم

برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه فرهنگیان _ پردیس آیت الله طالقانی قم

|برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه فرهنگیان _ پردیس آیت الله طالقانی قم از هلال ۱۴۷|

به مناسبت روز جهانی بدون دخانیات (۱۰ خردادماه) کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان _پردیس آیت الله طالقانی (ره) قم با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی در نمازخانه شهید مطهری دانشگاه فرهنگیان کرد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این برنامه جذاب و جالب و خوب فرهنگی، اعضای کانون هلال احمر دانشگاه فرهنگیان در راستای آشنایی دانشجویان با جمعیت هلال احمر و همچنين آموزش غیر مستقیم امداد و همچنين کمک های اولیه اقدام به برگزاری این مسابقه کردند.

منبع سوالات این آزمون کتاب کمک های اولیه هلال احمر (مقدماتی امداد و همچنين نجات) بود که با ابتکار اعضای کانون هلال احمر این دانشگاه تعیین شد.

همچنین از آنجایی که مبحث پیشگیری از اعتیاد از برنامه جذاب و جالب و خوب های حوزه جوانان جمعیت هلال احمر است، این مسابقات در آستانه ی روز جهانی بدون دخانیات اجرا شد، تا دانشجویان ضمن تشویق به حضور در برنامه جذاب و جالب و خوب های جمعیت هلال احمر، نسبت به مصرف دخانیات سطح آگاهی خود را افزایش دهند.

بر اساس این نقل از، حدود ۵۰ فرد يا شخص از دانشجویان در این مسابقه شرکت کردند. که به شرکت کنندگان بعد از تحویل کتاب کمک های اولیه، به مدت دو هفته فرصت برای مطالعه این کتاب داده شد.

این مسابقه در زمان مقرر و همچنين با همت اعضای کانون هلال احمر دانشگاه فرهنگیان _ پردیس آیت الله طالقانی در نمازخانه دانشگاه در قالب آزمون ۳۰ دقیقه ای و همچنين بصورت گزینه ای برگزار شد.

گفتنی است، مقرر شد برای افرادی که حداقل به ۵۵ قسمت و بخش سوالات پاسخ صحیح دهند گواهی نامه حضور در دوره اهدا مي شود. همچنین سه فرد يا شخص برگزیده اول لوح تقدیر به همراه جوایزی دریافت می کنند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه فرهنگیان _ پردیس آیت الله طالقانی قم در تاریخ ۳۰ May 2019 | 9:37 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مسابقه کتابخوانی در دانشگاه فرهنگیان _ پردیس آیت الله طالقانی قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *