برگزاری مسابقه تدوین شعار و همچنين سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب

برگزاری مسابقه تدوین شعار و همچنين سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب

|برگزاری مسابقه تدوین شعار و همچنين سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب از هلال ۱۴۷|

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان دکتر گل فشان رییس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان که می فرمایند (دنیا به جوون ایرانی و همچنين پایداری ایرانی و همچنين ابتکارهای ایرانی در بسیاری از عرصه ها با چشم تکریم و همچنين احترام می نگرد. قدر خود را بدانید و همچنين با نيرو خداداد به سوی آینده خیز بردارید و همچنين حماسه بیافرینید) و همچنين با توجه به اینکه نهاد جوانان هلال احمر ایران به عنوان منبع عظیمی از سرمایه های انسانی جمعیت هلال احمر می باشد می تواند زمینه ساز شکوفایی جوانان در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف باشد و همچنين پرورش نیروهای جوون، آموزش و همچنين ایجاد فرصت برای تجربه فعالیت اجرایی و همچنين مدیریتی، موجب اعتلای هر بیشتر کشور گردد. وی بیان داشت ضرورت این برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی ها در بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی روشن است.

دکتر گل فشان گفت با توجه به اقدامات انجام شده در حوزه جوانان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و همچنين تاکید و همچنين توجه خاص مقام معظم رهبری در ایفای نقش جوانان، نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت چهل و همچنين یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مسابقه سراسری تدوین شعار و همچنين سرایش سرود را برگزار می نماید.

وی افزود این مسابقه از متن بیانیه گام دوم انقلاب که توسط پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شده است برگزار می مي شود و همچنين علاقه مندان می توانند تا پایان تیرماه سال شمسي جاری از طریق ارسال آثار به ایمیل [email protected]  در این مسابقه شرکت نمایند.

برگزاری مسابقه تدوین شعار و همچنين سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب در تاریخ ۲ June 2020 | 5:10 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مسابقه تدوین شعار و همچنين سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *