برگزاری مسابقه استانی حفظ قرآن کریم در ماه رمضان در کانون طلاب جمعیت هلال احمر مازندران

GhorAn-mazandaran-1-300x225.jpeg

برگزاری مسابقه استانی حفظ قرآن کریم در ماه رمضان در کانون طلاب جمعیت هلال احمر مازندران

|برگزاری مسابقه استانی حفظ قرآن کریم در ماه رمضان در کانون طلاب جمعیت هلال احمر مازندران از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر مازندران از برگزاری مسابقه استانی حفظ قرآن کریم اعضای جوانان در ماه نزول قرآن در کانون طلاب جمعیت هلال احمر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران لیلی احمدی با اعلام این خبر افزود : مسابقه استانی حفظ قرآن کریم اعضای جوانان در ماه نزول قرآن در کانون طلاب جمعیت هلال احمر استان مازندران برگزار شد.
دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در خصوص اهداف این مسابقات گفت: مسابقات قرآن کریم با هدف فراهم آوردن زمینه ایی جهت انس بیش از پیش با مصحف شریف و همچنين انسان ساز قرآن کریم و همچنين مفاهیم تعالی قسمت و بخش آن هم برگزار می مي شود.
احمدی در این زمینه ادامه داد: نشر و همچنين بسط فضای معنوی و همچنين عطرآگین قرآن در محیط جامعه همواره مورد اهتمام بوده است و همچنين برگزاری مسابقات قرآن‌کریم نیز نقش بسزایی در ترویج فرهنگ و همچنين معارف قرآن در بین اقشار متنوع و گوناگون و مختلف جامعه خصوصا نسل جوون دارد.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا علی اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر مازندران ضمن تقدیر و همچنين تشکر از رئیس حوزه علمیه امام و پيشوا صادق(ع) کوتنای قائمشهر و همچنين معاونت مسائل جوانان جهت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های قرآنی خواستار ادامه این روند در برنامه جذاب و جالب و خوب های آتی شد.
در پایان این مسابقات نفرات برتر در حفظ جزءهای متنوع و گوناگون و مختلف قرآن کریم معرفی شدند.

 

برگزاری مسابقه استانی حفظ قرآن کریم در ماه رمضان در کانون طلاب جمعیت هلال احمر مازندران در تاریخ ۳ June 2019 | 7:02 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مسابقه استانی حفظ قرآن کریم در ماه رمضان در کانون طلاب جمعیت هلال احمر مازندران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *