برگزاری مراسم اختتامیه طرح شوق رویش در جمعیت هلال احمر بندپی‎

WhatsApp-Image-2019-09-22-at-13.34.353-300x169.jpeg

برگزاری مراسم اختتامیه طرح شوق رویش در جمعیت هلال احمر بندپی‎

|برگزاری مراسم اختتامیه طرح شوق رویش در جمعیت هلال احمر بندپی‎ از هلال ۱۴۷|

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر بندپی ، محمد باقرنصرنژاد از برگزاری مراسم اختتامیه طرح شوق رویش در بندپی خبر داد.

 

نصرنژاد گفت : برنامه جذاب و جالب و خوب زمان بيکاري و اوقات تفريح با عنوان شوق رویش یکی از دوست داشتني و جذاب ترین فعالیت های هلال احمر در ایام تابستان بوده و همچنين حضور اعضادر برنامه جذاب و جالب و خوب ها به دلیل فارغ بودن از تحصیل بیش از دیگر فصول سال شمسي می باشد .

وی افزود : جمعیت هلال احمر بندپی با انجام فعالیت های بشردوستانه و همچنين عام المنفعه درراستای نیل به هدف غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح بعد از سه ماه فعالیت اعضای جوانان کسب و کار خود را با برپایی مراسم اختتامیه شوق رویش به اتمام رساند.

نصر نژاد با اشاره به اینکه طرح ” بخشش تجربه و مهارت بالا ، درخشش مهرورزی ” ازجمله طرح های شاخص جوانان استان در راستای بهره بري و استفاده از توانمندی ها و همچنين تجربه و مهارت بالا های جوانان و همچنين آموزش داوطلبانه این تجربه و مهارت بالا ها به اعضای هلال احمربوده است که در این راستا جوانان و همچنين داوطلبان متخصص در زمینه های متنوع و گوناگون و مختلف اعم از ورزشی ، هنری ، فنی و همچنين… نسبت به آموزش رایگان در این طرح اقدام نمودند . ایشان در ادامه اظهار داشت : برگزاری کلاس های آموزشی ، مسابقات فرهنگی و همچنين امدادی ، اردوهای تفریحی و همچنين آموزشی ، ازدیگر فعالیت های اجراشده جهت غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح جوانان عضو این جمعیت بوده است .
گفتنی است، در پایان آیین اختتامیه طرح شوق رویش، رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بندپی از زحمات مسئول مسائل جوانان شعبه ، مربیان و همچنين اعضای فعال این طرح با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

برگزاری مراسم اختتامیه طرح شوق رویش در جمعیت هلال احمر بندپی‎ در تاریخ ۲۴ September 2019 | 12:39 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مراسم اختتامیه طرح شوق رویش در جمعیت هلال احمر بندپی‎”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *