برگزاری مانور سراسری زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه‌های مهم کشور

برگزاری مانور سراسری زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه‌های مهم کشور

|برگزاری مانور سراسری زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه‌های مهم کشور از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری مانور سراسری زلزله در دانشگاه‌های مهم کشور خبر داد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، علی گنج کریمی دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر در گفتگو با روزنامه نويس و خبرنگار حوزه رفاه و همچنين تعاون تيم اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوون، در خصوص برگزاری مانور زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه کشور اظهار کرد:از روز شنبه(۱۷ آذر ماه) تا پایان هفته مانور زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه‌های مهم سراسر کشور برگزار می‌مي شود.
وی افزود: هماهنگی‌ها برای برگزاری مانور زلزله در دانشگاه‌های مهم در استان‌های پهناور و بزرگ کشور انجام شده است و همچنين همچنین در شهرستان تهران نیز در دانشگاه تهران و همچنين چند دانشگاه دیگر این مانور با حضور مسئولان جمعیت هلال احمر برگزار خواهد شد.
دست يار جوانان و همچنين دانشجویی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: نهاد جوانان با کمک حوزه معاونت و همچنين آموزش جمعیت هلال احمر آموزش‌های اصولی و همچنين واحد به دانشجویان ارائه داده تا در این مانور شرکت کنند.
وی افزود: در این مانور آموزش‌های مرتبط به خروج ایمن، حمل صحیح مصدوم و همچنين غیره به شیوه اصولی به نیروهای هلال احمر ارائه می‌مي شود.
گنج کریمی گفت: امیدواریم تا با برگزاری این مانور بتوانیم آموزش‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را به دانشجویان ارائه دهیم تا به هنگام وقوع زلزله، به شیوه صحیح رفتار کنند.

برگزاری مانور سراسری زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه‌های مهم کشور در تاریخ ۱۰ December 2018 | 3:30 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مانور سراسری زلزله در خوابگاه‌های دانشگاه‌های مهم کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *