برگزاری مانور امدادی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه قم در خوابگاه خواهران

برگزاری مانور امدادی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه قم در خوابگاه خواهران

|برگزاری مانور امدادی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه قم در خوابگاه خواهران از هلال ۱۴۷|

کارگاه آموزشی حوادث و همچنين مانور امدادی در خوابگاه خواهران دانشگاه حضرت معصومه سلام الله علیها و همچنين با همکاری همه جانبه معاونت فرهنگی این دانشگاه برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این مانور امدادی کارگاهی در خوابگاه دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه سلام الله علیها توسط اعضای کانون هلال احمر این دانشگاه و همچنين پشتیبانی اداره آتش نشانی برگزار شد.

بر اساس این نقل از، در این مانور اعضای کانون دانشجویی هلال احمر با به صدا در آوردن آژیر خطر خوابگاه مانور را آغاز کردند و همچنين با قرار گرفتن در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف خوابگاه، نحوه خروج اضطراری از راهروها، معابر و همچنين درب های متنوع و گوناگون و مختلف خوابگاه را به آنها آموزش دادند.

در ادامه، بعد از خروج اضطراری دانشجویان و همچنين تجمع آنها در حیاط مرکزی خوابگاه، نوبت به آموزش و همچنين تمرین پناهگیری در نقاط امن رسید و همچنين دانشجویان با هدایت و همچنين راهنمایی اعضای کانون دانشجویی هلال احمر در نقاط امن متنوع پناهگیری کردند.

با تجمع دانشجویان در حیاط خوابگاه، اعضای کانون هلال احمر با ایجاد حریق بزرگی در این مکان، مرحله پایانی مانور را آغاز کردند که در همین حین ماموران اداره آتش نشانی وارد عمل شده و همچنين برای خاموش کردن این آتش به داخل خوابگاه آمدند تا دانشجویان نحوه ی مواجهه با حریق و همچنين انواع روش های اطفای آتش را فراگیرند.

گفتنی است، کارشناس کانون های دانشجویی به همراه دبیران به عنوان مدعوین ویژه ضمن بازدید و همچنين نظارت بر این برنامه جذاب و جالب و خوب، از همکار یو تلاش های معاونان دانشگاه حضرت معصومه سلام الله علیها به خصوص دست يار مسائل فرهنگی این دانشگاه تقدیر کردند.

برگزاری مانور امدادی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه قم در خوابگاه خواهران در تاریخ ۲۱ November 2018 | 5:11 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مانور امدادی با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه حضرت معصومه قم در خوابگاه خواهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *