برگزاری سومین دوره جشنواره ملی احسان درسطح کانون های دانش آموزی

برگزاری سومین دوره جشنواره ملی احسان درسطح کانون های دانش آموزی

|برگزاری سومین دوره جشنواره ملی احسان درسطح کانون های دانش آموزی از هلال ۱۴۷|

لیلی احمدی دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر مازندران از برگزاری سومین دوره جشنواره ملی احسان درسطح کانون های دانش آموزی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران احمدی اظهار داشت :در پی فعالیت های کانون های دانش آموزی هلال احمر به منظور تقویت حس بشردوستی وتحکیم مفاهیم ارزشمند جمعیت و همچنين با توجه به شیوع بیماری کرونا در جهان، سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا برگزار می‌مي شود.
احمدی افزود: این جشنواره با موضوع خاطره گوئی ۱۱۲ ثانیه ای ویژه سال شمسي تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از سوی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: مهم ترین اهداف این جشنواره شامل تقویت حس بشردوستی و همچنين کمک به هم نوع در میان جوانان و نوجوانان و همچنين ایجاد روحیه شادابی و همچنين پویایی در ایام شیوع بیماری کرونا و همچنين ایجاد نشاط و همچنين تجلی رفتارهای بشردوستانه است.
وی بیان کرد: شرکت در این جشنواره برای کلیه دانش آموزان ۷ تا ۱۸ سال شمسي آزاد است و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري نیست الزاما عضو کانون دانش آموزی هلال احمر باشند.در این قسمت و بخش دانش آموزان می توانند خاطره ای از احسان و همچنين نیکوکاری و همچنين یا فعالیت بشردوستانه در ایام شیوع کرونا که در حق کسی انجام داده اند را تعریف نمایند.
یادآور می مي شود، طبق فراخون، داوری سومین دوره جشنواره احسان، در دو رده سنی ۷ تا ۱۲ سال شمسي و همچنين ۱۲ تا ۱۸ سال شمسي انجام می مي شود و همچنين بهره بري و استفاده از حرکات دست و همچنين موسیقی و همچنين لباس و همچنين تغییر لحن گوینده مورد تاکید است و همچنين تکنیک های خاطره گوئی و همچنين زیبایی خاطره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
بر اساس این نقل از، در این جشنواره، کیفیت تصاویر و همچنين نصب پوستر جشنواره در هنگام ضبط الزامی است. همچنین تن صدا نباید یکنواخت نباشد و همچنين خاطرات براساس منطق و همچنين واقعیت تعریف مي شود، در این زمینه ترتیب خاطره گوئی شامل مقدمه کوتاه و همچنين توصیف اتفاق و همچنين نتیجه گیری اهمیت دارد.
مهلت ارسال آثار تا ۵ مهرماه و همچنين تحویل آن هم تا ۲۰ مهر درقالب لوح فشرده به معاونت جوانان است.

برگزاری سومین دوره جشنواره ملی احسان درسطح کانون های دانش آموزی در تاریخ ۲۶ July 2020 | 7:43 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری سومین دوره جشنواره ملی احسان درسطح کانون های دانش آموزی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *