برگزاری سومین دوره  انتخابات مجامع دبیران منتخب شهرستانی در شعب هلال احمر استان فارس

انتخابات-مجامع-1-300x225.jpg

برگزاری سومین دوره  انتخابات مجامع دبیران منتخب شهرستانی در شعب هلال احمر استان فارس

|برگزاری سومین دوره  انتخابات مجامع دبیران منتخب شهرستانی در شعب هلال احمر استان فارس از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان هلال احمر استان فارس از برگزاری سومین دوره انتخابات مجامع کانون‌های جوانان در شهرستان های نی ریز، خرم بید ، داراب، فراشبند، سپیدان، ارسنجان، لامرد و همچنين زرین دشت فارس و همچنين حضور جوانان در فعالیت ها خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ غلامحسین تجلی دست يار مسائل جوانان هلال احمر فارس با تاکید بر اینکه انتخابات مجامع جوانان برای رشد و همچنين شکوفایی اعضا است، گفت: امسال در سومین دوره مجامع جوانان، دانشجویی وطلاب، روستایی با توجه به تغییرات در روند برگزاری انتخابات که در شهرستان ها یک فرد يا شخص بعنوان دبیر مجمع در مرحله اول با رای اکثریت به انتخابات استانی راه پیدا میکند ادامه داد، این برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها در حقیقت نوعی سرمایه‌گذاری روی نیروی جوون و همچنين فعال است و همچنين فضایی را فراهم می کند که جوانان حضور و همچنين نقش آفرینی در فعالیت ها را تجربه کننند.

وی در ادامه گفت: اعضای جوانان هلال احمر همیشه در تمامی مراحل اصل بر کار خیر و همچنين انجام فعالیت بشر دوستانه قرار داده و همچنين در همین مسیر و همچنين تحقق اهداف نهاد با برگزاری سومین دوره انتخابات مجامع در راه رسیدن به این هدف تلاش میکنند.

دست يار مسائل جوانان هلال احمر فارس ادامه داد: در فعالیت هایی که انجام می دهیم باید به دنبال رقابت سالم و همچنين منطقی باشیم که جوون ما باید این اعتماد به نفس را پیدا کند که بتواند بدون ترس و همچنين البته با رعایت حرمت ها از حقوق خود دفاع کند.

تجلی افزود: سومین دوره  انتخابات مجامع دبیران منتخب شهرستانی  کل استان فارس تا ۱۰ اسفند ماه  برگزار می‌مي شود و همچنين دبیران منتخب استانی که کاندید شورای مرکزی مجامع در استان خواهند بود معرفی می شوند و همچنين سایر اعضا به آن هم‌ها رای می‌دهند.

شورای مرکزی مجامع کانون‌های نهاد جمعیت هلال احمر در همه شهرستان ها به صورت واحد یک دبیر شهرستانی انتخاب و همچنين در مجموع بیش از ۲۶ فرد يا شخص در این انتخابات بعنوان دبیران مجامع به استان معرفی تا در مجمع استانی شرکت کنند.

سایر شهرستان ها نیز در روزهای اتی برنامه جذاب و جالب و خوب انتخابات در سطح شهرستان را انجام میدهند و همچنين نصبت به معرفی دبیر منخب مجمع شهرستانی اقدام خواهند کرد.

 

 

برگزاری سومین دوره  انتخابات مجامع دبیران منتخب شهرستانی در شعب هلال احمر استان فارس در تاریخ ۲۷ February 2020 | 3:31 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری سومین دوره  انتخابات مجامع دبیران منتخب شهرستانی در شعب هلال احمر استان فارس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *