برگزاری دوره کمک های اولیه روان شناختی در دوره حمایت های روانی پایه نجاتگران استان کردستان

برگزاری دوره کمک های اولیه روان شناختی در دوره حمایت های روانی پایه نجاتگران استان کردستان

|برگزاری دوره کمک های اولیه روان شناختی در دوره حمایت های روانی پایه نجاتگران استان کردستان از هلال ۱۴۷|

کمک های اولیه روانشناختی به اختصار PFA دوره جدیدی است که با همکاری نهاد جوانان و همچنين یونسکو برای یکسان سازی حمایت های روانشناختی در بلایا اجرا شده است.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ کارشناس جوانان و همچنين دانشجویی معاونت جوانان جمعیت هلال احمر کردستان و همچنين مدرس این دوره گفت: PFA شامل کمک های اولیه روان شناختی می باشد و همچنين در رویداد های بحرانی کاربرد دارد.

حامد صالح پور به قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف PFA اشاره کرد و همچنين افزود: Preparation آماده سازی، Look شناسایی، Listen گوش دادن و همچنين Link ارتباط و رابطه برقرار کردن مراحل PFA خواهند بود که برای شرکت کنندگان توضیح داده شد.
وی با اشاره به نحوه برگزاری کلاس تاکید کرد: این کلاس ها در سین برنامه جذاب و جالب و خوب آموزشی دوره حمایت روانی اجتماعی ویژه نجاتگران گنجانده شده ویک روز کامل(صبح وبعدازظهر) برای نجاتگران شهرستان های استان کردستان بصورت تئوری و همچنين عملی برگزار شد.

صالح پور تصریح کرد: دوره ذکر شده جز جدیدترین دوره های در ارتباط و رابطه با کمک های اولیه روان شناختی است و همچنين با بهره بري و استفاده از متد علمی در رویداد های بحرانی بسیار کاربرد دارد.
وی تاکید کرد: آموزش این دوره به نجاتگران باعث افزایش تاب آوری و همچنين افزایش عملکرد آنان در حمایت های روانی در حوداث و همچنين بلایا می مي شود.

برگزاری دوره کمک های اولیه روان شناختی در دوره حمایت های روانی پایه نجاتگران استان کردستان در تاریخ ۸ October 2019 | 6:20 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری دوره کمک های اولیه روان شناختی در دوره حمایت های روانی پایه نجاتگران استان کردستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *