برگزاری دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین

برگزاری دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین

|برگزاری دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین از برگزاری دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین همزمان با هفتاد و همچنين دومین سالروز تاسیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین همزمان با هفتاد و همچنين دومین سالروز تاسیس نهاد جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.
نادرمیرزایی دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین با اعلام این خبر اظهار داشت: آموزش در حوزه کمک های اولیه و همچنين تجربه و مهارت بالا های امدادی یکی از ارکان مهم جمعیت هلال احمر است؛ به همین جهت انتقال این آموزه ها به جامعه ی هدف باید با حساسیت خاصی انجام مي شود.
بنابراین بازآموزی مربیان در این زمینه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که این معاونت در آغاز آموزش های هشتمین دوره طرح ملی دادرس نسبت به انجام آن هم اقدام نموده است.
وی در پایان افزود: امیدواریم مربیان مجرب ما بتوانند به خوبی در ارتقا سطح آگاهی و همچنين تجربه و مهارت بالا دانش آموزان موثر واقع شوند.
مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکراست این دوره بازآموزی در دو قسمت و بخش خواهران و همچنين برادران و همچنين با مرور سرفصل های: پناهگیری و همچنين خروج ایمن، ارزیابی و همچنين کنترل نشانه ها و علائم حیاتی، احیای قلبی_ریوی(CPR)، خونریزی، پانسمان و همچنين بانداژ، شکستگی و همچنين آتل بندی، حمل مصدوم، اطفای حریق و همچنين اسکان اضطراری برگزار شد‌.

برگزاری دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین در تاریخ ۸ November 2019 | 12:40 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری دوره بازآموزی مربیان هشتمین دوره طرح ملی دادرس در استان قزوین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *