برگزاری دوره آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های هلال احمر قم

۱۵۱۷۲۱-300x225.jpg

برگزاری دوره آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های هلال احمر قم

|برگزاری دوره آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های هلال احمر قم از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری یک دوره آموزشی با عنوان در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های جوانان و همچنين دانشجویی قم خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی اظهار کرد: به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی( ۲۷ ابان لغایت ۳ آذر) یک دوره آموزشی با عنوان در مسیر کارآفرینی در مرکز مسائل جوانان هلال احمر استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: کارآفرینی فرآیند نوآوری و همچنين بهره‌گیری از ظرفیت و همچنين فرصت‌هاست و همچنين این امر نیاز به تلاش، پشتکار و همچنين پذیرش ریسک‌های مالی، روانی و همچنين اجتماعی دارد و همچنين جوانان به عنوان نسل نو بهترین گزینه ها برای اجرای این طرح ها خواهند بود.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید بر توجه به امر اشتغال جوانان در هلال احمر افزود: اشخاص کارآفرین باید برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای مسیر شغلی و همچنين اهداف خود انجام دهند و همچنين با طرح کسب و همچنين کار، میزان مسئولیت اشخاص را در قبال فعالیت‌ها کنترل و همچنين از اتلاف وقت جلوگیری می مي شود.

وی با اشاره به اینکه خلاقیت مهارتی است که با صرف زمان و همچنين تلاش در اشخاص رشد و همچنين ارتقاء می‌یابد، گفت:  ۳۶ فرد يا شخص از اعضا جدیدالورود کانون های دانشجویی و همچنين جوانان در این دوره ی آموزشی شرکت کردند.

برگزاری دوره آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های هلال احمر قم در تاریخ ۲۳ November 2019 | 11:52 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری دوره آموزشی در مسیر کارآفرینی ویژه اعضای کانون های هلال احمر قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *