برگزاری جلسه هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری در قم

۱۰۲۶۳۱-300x139.jpg

برگزاری جلسه هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری در قم

|برگزاری جلسه هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری در قم از هلال ۱۴۷|

دومین نشست هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری نهاد جوانان در قم برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دومین جلسه هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری نهاد جوانان در مرکز مسائل جوانان هلال احمر استان قم برگزار شد.

بر اساس این نقل از، در این نشست که با حضور دست يار و همچنين کارشناسان مسائل جوانان و همچنين مدیر روابط عمومی و همچنين رابط خبری نهاد برگزار شد، پیشنهادات ارسالی استان ها در راستای تدوین اساس نامه ویژه فعالیت های رابطین خبری نهاد جوانان هلال احمر مورد بررسی قرار گرفت.

یادآور می مي شود، این نشست در ادامه ی جلسه اول و همچنين با هدف بازنگری و همچنين حذف برنامه جذاب و جالب و خوب های غیر ضروری نهاد جوانان هلال احمر با همکاری استان ها، با حضور اعضای کارگروه مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنين فضای مجازی و همچنين رسانه، رابطان خبری … که از سوی نهاد جوانان به معاونت مسائل جوانان استان قم محول شده است، برگزار شد.

برگزاری جلسه هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری در قم در تاریخ ۲۷ September 2019 | 11:07 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری جلسه هم اندیشی کار تيم تخصصی مدیریت شبکه های اجتماعی فضای مجازی و همچنين رسانه رابطین خبری در قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *