برگزاری جشن انقلاب با حضور مقامات استانی و همچنين اعضای کانون دانش آموزی در مدرسه شهید مجنونیانس استان آذربایجان غربی

برگزاری جشن انقلاب با حضور مقامات استانی و همچنين اعضای کانون دانش آموزی در مدرسه شهید مجنونیانس استان آذربایجان غربی

|برگزاری جشن انقلاب با حضور مقامات استانی و همچنين اعضای کانون دانش آموزی در مدرسه شهید مجنونیانس استان آذربایجان غربی از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی ازبرنامه های اجرا شده در دومین روز از دهه تبريک و مبارک فجر به ویژه برگزاری جشن انقلاب با حضور اعضای کانون دانش آموزی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی ضمن تبریک این ایام فرخنده و همچنين تبريک و مبارک به کلیه خانواده پهناور و بزرگ جمعیت هلال احمر کشور از برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل سال شمسي خدمت این نهاد شهروندان و مردم شهر نهاد خبر داد و همچنين گفت: جمعیت هلال احمراستان آذربایجان غربی بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همچنين آغاز جنگ تحمیلی، شهدای امدادگر زیادی را تقدیم این انقلاب نموده است. وی تصریح کرد: این جمعیت با همیاری اعضای توانمند و همچنين فعال داوطلب، سرويس ها و خدمات ارزنده ایی را از آغاز این انقلاب تا هم اکنون به شهروندان و مردم شهر فهیم استان پهناور و همچنين چند ملیتی آذربایجان غربی ارائه کرده است.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی نیز در دومین روز از دهه تبريک و مبارک فجر با حضور در مدرسه شهید مجنونیانس، در کنار اعضای کانون دانش آموزی و همچنين دیگر مقامات ارشد استانی، زنگ انقلاب را نواختند و همچنين این انقلاب را جشن گرفتند.

در شهرستان بوکان و همچنين چایپاره نیز به مناسبت دهه مبارکه فجر آزمون درون مدرسه ای بین مدارس مجری طرح ملی دادرس برگزار شد. این آزمون در شهرستان بوکان به صورت همزمان با حضور ۲۰ مدرسه مجری طرح ملی دادرس در مدرسه هنرستان شرف برگزار شد.

در این آزمون بیش از ۳۰۰ فرد يا شخص از دادرسان با یکدیگر به رفاقتی از جنس رقابت پرداختند تا بتوانند در مرحله شهرستانی حضور پیدا کنند.

اعضای کانون دانش آموزی مدرسه هیئت امنایی کوثر شهرستان شوط نیز با پوشیدن کاورهای دانش آموزی به مراسم جشن انقلاب رنگ و همچنين بویی دیگر بخشیدند.

به مناسبت دهه تبريک و مبارک فجر و همچنين اجرای هفتمین المپیاد آماده مرحله مقدماتی، جلسه ای از طریق ویدیو کنفرانس با نهاد جوانان برگزار شد. این جلسه با حضور دست يار دانش آموزی و همچنين پیش دبستانی نهاد جوانان، روسای ادارات آن هم معاونت، کارشناسان ستادی و همچنين معاونین مسائل جوانان استان ها و همچنين داورانی کشوری برگزار شد. حاضرین جلسه به چگونگی اجرای هر چه بهتر این دوره از مسابقات پرداختند.

 

برگزاری جشن انقلاب با حضور مقامات استانی و همچنين اعضای کانون دانش آموزی در مدرسه شهید مجنونیانس استان آذربایجان غربی در تاریخ ۳ February 2019 | 8:28 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری جشن انقلاب با حضور مقامات استانی و همچنين اعضای کانون دانش آموزی در مدرسه شهید مجنونیانس استان آذربایجان غربی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *