برگزاری بیش از ۶ دوره آموزش مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه، ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قم

برگزاری بیش از ۶ دوره آموزش مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه، ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قم

|برگزاری بیش از ۶ دوره آموزش مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه، ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قم از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: ۶ دوره آموزش مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه با همکاری دانشگاه فرهنگیان استان قم ویژه ی ۳۰۰ فرد يا شخص از دانشجویان این دانشگاه، برگزار می مي شود.

به نقل از روابط‌ عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی اظهار کرد: مسئولان دانشگاه فرهنگیان قم با برگزاری جلسات و همچنين رایزنی با معاونت مسائل جوانان هلال احمر استان همکاری خود راستای برگزاری این دوره آموزشی را اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این دوره در دانشگاه فرهنگیان، فراگیری معلمان آینده استان در خصوص تجربه و مهارت بالا های جانبی به ویژه امداد و همچنين کمکهای اولیه است افزود: بهبود عملکرد دانشجویان این دانشگاه در مرحله اول، و همچنين دانش آموزان آنها در مرحله دوم از دیگر اهداف برگزاری این دوره های آموزشی به شمار می رود.

وی با اشاره به اینکه این دوره ها با هماهنگی معاونت آموزش و همچنين پژوهش جمعیت هلال احمر برگزار می مي شود افزود: با توجه به اینکه دانشجویان این دانشگاه بزودی وظیفه آموزش و همچنين پرورش دانش آموزان را عهده دار می شوند توانمندسازی آنها موجب می مي شود، همچنين و علاوه بر این وظیفه در حفظ سلامتی و همچنين پیشگیری از بروز حوادث جانی برای دانش آموزان نیز سهیم شوند.

مصباحی همچنین آشنایی این معلمان با جمعیت هلال احمر و همچنين فعالیت های آن هم، از دیگر اهداف این دوره ها برشمرد و همچنين گفت: در این راستا و همچنين برای آشنایی دانش آموزان با هلال احمر و همچنين عضویت آنها در این جمعیت، به عنوان یکی از محیط های آموزش همگانی و همچنين مدارس نیز از بهترین مراکز برای جذب عضو در هلال احمر و همچنين آشنایی جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان با این جعیت شهروندان و مردم شهر نهاد خواهد بود.

یادآور می مي شود؛ این کلاسها که شامل بیش از ۶ دروه ویژه دانشجویان خواهر و همچنين برادر دانشگاه فرهنگیان است و همچنين در هر دوره تعداد ۴۵ دانشجو به یادگیری مباحث مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه می پردازند از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه آغاز می مي شود.

برگزاری بیش از ۶ دوره آموزش مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه، ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قم در تاریخ ۲۹ June 2019 | 9:44 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری بیش از ۶ دوره آموزش مقدماتی امداد و همچنين کمک های اولیه، ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *