برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت دهه فجر در استان تهران

برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت دهه فجر در استان تهران

|برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت دهه فجر در استان تهران از هلال ۱۴۷|

مراسم تجدید میثاق جوانان در حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی همچنین نشست دبیر کانون جوانان هلال احمر منطقه ۱۱ در ستاد مدیریت بحران و همچنين بازآموزی دوره اسکان در پیشوا ازجمله فعالیتهای اجرایی حوزه جوانان در گرامیداشت دهه تبريک و مبارک فجر در استان تهران است. 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛به مناسبت چهل و همچنين یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و همچنين دومین روز از ایام الله دهه تبريک و مبارک فجر در روز یکشنبه ۱۳بهمن ماه مراسم تجدید میثاق با امام و پيشوا خمینی (ره) و همچنين بیعت با مقام معظم رهبری با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر، رئیس نهاد امداد و همچنين نجات ، داوطلبان، جوانان، مدیرعامل استان تهران ، کارمندان هلال احمر ، رؤسا و همچنين معاونان برخی منطقه ها و مناطق زیر مجموعه هلال احمر به همراه ۴۵ فرد يا شخص از اعضا و همچنين داوطلبان هلال احمر منطقه ۱۱ در مرقد مطهر امام و پيشوا خمینی (ره) برگزار شد
 حاضران ضمن نثار گل یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را زنده نگه داشتند و همچنين میثاق‌نامه ی اعضای هلال احمر با امام و پيشوا راحل (ره) توسط حجت الاسلام و همچنين المسلمین معزی نماینده ولی فقیه خواندن و قرائت شد.
همچنین جلسه هم اندیشی مسئولان و همچنين نمایندگان دستگاههای ذیربط مدیریت بحران در سالن اجتماعات ستاد بحران منطقه ۱۱ برگزار شد.
جلسه ای مبنی بر هماهنگی و همچنين هم افزایی با حضور شهردار و همچنين نمایندگان شرکت گاز ،برق، آبفا ،آتش نشانی و همچنين نماینده هلال احمر منطقه ۱۱، دبیر قسمت و بخش برادران کانون جوانان منطقه برگزار شد.
در پایان جلسه نیز با برگزاری پنل پرسش و همچنين پاسخ نسبت به موضوع جلسه بحران در فصل زمستان با حضور اعضا برای بهبود معظلات و مسائل و مشکلات منطقه ای، ضمن پاسخ به پرسشهای مدعوین ، پیشنهادات ایشان جهت ارائه بهتر سرويس ها و خدمات و همچنين همچنین تقویت تعامل و همچنين ارتباط با اعضا مطرح و همچنين ثبت شد.
بازآموزی اسکان برای اعضا جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان پیشوا
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا از برگزاری دوره بازآموزی اسکان در دهه فجر خبر داد.
به مناسبت ایام الله دهه فجر و همچنين با هدف توانمندسازی و همچنين ارتقا سطح علمی و همچنين عملی اعضای جوانان، داوطلبان، امدادگران این جمعیت در برخورد موثر در حوادث، دوره بازآموزی اسکان و همچنين سرپناه اضطراری برگزار شد.
رئیس جمعیت هلاد احمر پیشوا در توضیح این برنامه جذاب و جالب و خوب افزود: دوره بازآموزی سرپناه و همچنين اسکان اضطراری با هماهنگی واحد امداد و همچنين نجات و همچنين آموزش شعبه برای امدادگران عضو تیم‌های امداد و همچنين نجات، با هدف ارتقا دانش و همچنين قدرت عملیاتی اعضا، افزایش کارایی در راستای مقابله با حوادث و همچنين سوانح، نمایش قدرت علمی و همچنين عملیاتی و همچنين تثبیت نقش محوری جمعیت هلال احمر در عرصه پاسخ به سوانح و همچنين حوادث است.

برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت دهه فجر در استان تهران در تاریخ ۶ February 2020 | 12:05 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت دهه فجر در استان تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *