برگزاری اولین دوره تربیت مربی آگاهی از خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده در استان ایلام

۱۰۱۲۳۴-300x225.jpg

برگزاری اولین دوره تربیت مربی آگاهی از خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده در استان ایلام

|برگزاری اولین دوره تربیت مربی آگاهی از خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده در استان ایلام از هلال ۱۴۷|

دست يار جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام ازبرگزاری دوره تربیت مربی آگاهی از خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده با حضور ۶۵ فرد يا شخص از مربیان در ۲ شهرستان مهران و همچنين دهلران خبر داد.

 

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، علی اصغر علی اکبری گفت: این دوره با هدف آموزش اصول اولیه ایمنی در مخاطرات ناشی از انواع مین و همچنين مهمات منفجر نشده، آگاهی از تاثيرات و همچنين اثرات ناشی از انفجار، شناخت منطقه ها و مناطق پر خطر وهمچنین بازآموزی مربیان به مدت ۲روز و همچنين با حضور نماینده یونیسف در شهرستان های مهران و همچنين دهلران برگزار شد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام اظهار داشت: وقوع سیل فروردین ماه امسال در استان ایلام و همچنين احساس خطر از نمایان شدن انواع مین های جنگی در منطقه ها و مناطق مرزی استان باعث شد نهاد جوانان جمعیت هلال احمر با همکاری نهاد یونیسف کارگاه آشنایی با خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده با هدف کاهش خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده را در شهرستان های مهران و همچنين دهلران و همچنين روستاها و همچنين منطقه ها و مناطق عشایری اجرا کنند.

علی اصغر علی اکبری بیان کرد: در این دوره شناخت انواع مین و همچنين مهمات منفجر نشده، اصول اولیه ایمنی در مخاطرات ناشی از انفجار مین و همچنين تاثیرات ناشی از آن هم همچنین بررسی رفتارهای خطرناک و همچنين شناخت منطقه ها و مناطق پر خطر،کمک های اولیه در ترومای ناشی از انفجار مین و همچنين حمایت های روانی در حوادث ناشی از انفجار مین و همچنين مهمات به مربیان آموزش داده می مي شود.

وی افزود: بعد از اتمام این دوره آموزشی نیزمربیان به منطقه ها و مناطق عشایری، روستایی، مدارس و همچنين … که از پیش شناسایی شده اند در شهرستان های مهران و همچنين دهلران اعزام و همچنين به آگاه سازی و همچنين آموزش جامعه هدف خود که در معرض خطر خواهند بود اقدام خواهند کرد.

برگزاری اولین دوره تربیت مربی آگاهی از خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده در استان ایلام در تاریخ ۹ January 2020 | 10:03 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری اولین دوره تربیت مربی آگاهی از خطرات مین و همچنين مهمات منفجر نشده در استان ایلام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *