برگزاری اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد

برگزاری اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد

|برگزاری اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد، از برگزاری اردوی نشاط و همچنين امید منطقه ای خبرداد و همچنين گفت: این اردو با حضور ۵ استان به میزبانی جهان شهرستان یزد خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید جواد میرحسینی افزود: هدف از برگزاری اردوی نشاط و همچنين امید افزایش مشارکت اعضای جوون در تصمیم گیری و همچنين زمینه سازی برای برقراری مستمر اعضا با این جمعیت به منظور بهره مندی از ظرفیت آنهاست.

وی با بیان اینکه انجام فعالیت های امدادی و همچنين عام المنفعه از وظایف اساسی و همچنين مهم نهاد جوانان هلال احمر به شمار می رود، خاطرنشان کرد: در این راستا سالانه برگزاری اردوهای کشوری، برون استانی، استانی، مسابقات، کارگاه های آموزشی، طرح های بشردوستانه، آموزش های کاربردی و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های دیگری انجام می مي شود.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: اردوی نشاط و همچنين امید نیز یکی از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها محسوب می مي شود که امسال با شعار” نشاط جوانی، مشارکت اجتماعی”، رویکرد تشکیلاتی و همچنين ارائه آموزش های کاربردی در پیشبرد مسائل و همچنين انجام فعالیت های کانونی و همچنين ارتقای محتوایی برنامه جذاب و جالب و خوب ها توسط دبیران کانون های دانشجویی است.

میرحسنی یادآوری کرد: امسال استان یزد میزبان اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید است که در ۲ قسمت و بخش خواهران و همچنين برادران برگزار که یک روز در اردوگاه شهدای امدادگر هلال احمر واقع در منطقه علی آباد تفت و همچنين یک روز در شهرستان ابرکوه و همچنين یک روز در مرکز استان و همچنين بصورت ویژه و همچنين با قابلیت فضای سنتی و همچنين بوم گردی جهان شهرستان یزد اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: از ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه این اردو برای برادران که به تعداد ۱۳۸ فرد يا شخص و همچنين از ۲ تا ۵ شهریور ماه نیز برای خواهران به تعداد ۹۸ فرد يا شخص خواهد بود.

این مقام مسئول خاظرنشان کرد: شرکت کنندگان در این اردوها از دبیران و همچنين اعضای فعال کانون های دانشجویی، جوانان و همچنين روستایی از استان های سیستان و همچنين بلوچستان ، فارس ، کرمان ، خراسان جنوبی و همچنين یزد خواهند بود.

برگزاری اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد در تاریخ ۱۲ August 2019 | 1:30 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری اردوی منطقه ای نشاط و همچنين امید به میزبانی جمعیت هلال احمر استان یزد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *