برگزاری اردوی فرهنگی و همچنين تفریحی کانون دانشجویی قم در حمایت از محیط زیست

برگزاری اردوی فرهنگی و همچنين تفریحی کانون دانشجویی قم در حمایت از محیط زیست

|برگزاری اردوی فرهنگی و همچنين تفریحی کانون دانشجویی قم در حمایت از محیط زیست از هلال ۱۴۷|

اردوی تفریحی و همچنين فرهنگی جمعی از کانون دانشجویی قم با هدف حمایت از محیط زیست در شهرستان کاشان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به همت اعضای کانون خواهران هلال احمر دانشگاه قم و همچنين مجمع جوانان استان به مناسبت ایام ربیع و همچنين سالروز تاسیس نهاد جوانان در ۲۴ ابانماه برگزار شد.

براساس این نقل از، این برنامه جذاب و جالب و خوب که در قالب طرح پیشنهادی توسط اعضای کانون هلال احمر خواهران دانشگاه قم مطرح شده و همچنين مورد تایید معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر قرار گرفت اجرا شد.

تهیه این پاکت های جمع آوری زباله توسط اعضای شورای مرکزی و همچنين از جزوات باطله و همچنين دور ریز دانشجویان از مقدمات اجرای این اردوی زیست محیطی بود.

از دیگر اقدامات گرفته شده در این اردو، در طول سفر از هیچ گونه پلاستیک برای جمع آوری زباله بهره بري و استفاده نشد و همچنين شرکت کنندگان در جریان اردو زباله های خود را در این پاکت ها ریخته و همچنين همچنین زباله های دیده شده در محیط اطراف را جمع آوری کردند.

همچنین در این برنامه جذاب و جالب و خوب شرکت کنندگان ضمن بازدید از مکان تاریخی فین کاشان؛ در کارگاه آشنایی با نهضت صلیب سرخ و همچنين اهداف جمعیت هلال احمر و همچنين فعالیتهای هلال احمر شرکت کرده و همچنين با سرويس ها و خدمات این جمعیت آشنا شدند.

بازدید از آبشار نیاسر و همچنين جمع آوری زباله هایاین محیط تفریحی در پاکت های کاغذی از دیگر فعالیت های این اردوی فرهنگی و همچنين تفریحی اعضای کانون دانشجویی قم در حمایت از محیط زیست بود.

 

برگزاری اردوی فرهنگی و همچنين تفریحی کانون دانشجویی قم در حمایت از محیط زیست در تاریخ ۱۶ November 2018 | 11:59 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری اردوی فرهنگی و همچنين تفریحی کانون دانشجویی قم در حمایت از محیط زیست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *