برپایی ۱۸ پست بازرسی سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان

عفونی-معابر-زنجان-1-169x300.jpg

برپایی ۱۸ پست بازرسی سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان

|برپایی ۱۸ پست بازرسی سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان از برپایی ۱۸ پست بازرسی سلامت در مبادی ورودی استان خبر داد.

به نقل از معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ فاطمه جمشیدی با بیان این خبر گفت: این پست های بازرسی سلامت (غربالگری ) در هفت شعبه استان از ۲۹ اسفند سالجاری الی ۱۵ فروردین ماه ۹۹ به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور همکاران جمعیت، جوانان، امدادگران و همچنين داوطلبان در ورودی شهرستان‌ها مستقر شده‌اند.

وی تصریح کرد: در این طرح افرادی که وارد شهرستان می شوند با دستگاه تب سنج مورد آزمایش قرار می گیرند و همچنين در صورت وجود تب بالا به بیمارستان و همچنين یا مراکز درمانی برای انجام آزمایشات بیشتر هدایت می شوند.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و همچنين نیاز هموطنان به ماسک، اعضای جوانان این استان بصورت داوطلبانه و همچنين خودجوش در تولید ماسک با همکاری تيم جهادی در راستای مقابله با این ویروس، در این اقدام خداپسندانه و همچنين بشر دوستانه شرکت کردند.

جمشیدی بیان داشت :همچنین باهمت اعضا و همچنين خیرین در سطح استان پک غذایی و همچنين بهداشتی تهیه و همچنين بین نیازمندان و همچنين منطقه ها و مناطق محروم استان توزیع گردید.

وی گفت : پاک‌سازی و همچنين ایمن‌سازی بسیاری از معابر و همچنين نقاط حاشیه‌ای در سطح شهرهای این استان از دیگر اقدامات اعضای داوطلب جمعیت هلال‌احمر استان زنجان است.

وی با بیان اینکه طرح ملی سرويس ها و خدمات بشر دوستانه نوروز نهاد جوانان امسال در فضای مجازی اجرا می مي شود خاطرنشان کرد: این طرح در شبکه‌های اجتماعی اجرا که امیدواریم بتوانیم گام موثری در بهره گیری مناسب از زمان بيکاري و اوقات تفريح و همچنين فرصت در کنار هم بودن برداریم.‌

فاطمه جمشیدی تصریح کرد: طرح ملی سرويس ها و خدمات بشر دوستانه جمعیت هلال احمر به منظور تشویق شهروندان و مردم شهر برای ماندن درخانه و همچنين درکنار خانواده به عنوان امن ترین مکان برای پیشگیری از انتقال بیماری کرونا با ایجاد پویش های مختلفی همچون پویش ملی لبخند و همچنين پویش ملی با خانواده، جشنواره ملی خاطره نویسی، جشنواره نقاشی دنیای رنگی من و همچنين… با ایجاد نشاط اجتماعی و همچنين افزایش شادی و همچنين روحیه بخشی در بین خانواده اجرا می‌مي شود.

وی از شهروندان و مردم شهر درخواست کرد: حتی الامکان از منزل و خانه خارج نشوند، به سفر نروند و همچنين در صورتي که هم ضرورتی هست همه دستورالعمل‌ها و همچنين پروتکل‌های بهداشتی را مراعات کنند .

وی در پایان گفت: ان شاء الله در آغاز سال شمسي جدید این بیماری را با کمک و همچنين همکاری شهروندان و مردم شهر و همچنين کادر درمانی شکست دهیم و همچنين سال شمسي ۹۹ سال شمسي شادمانی، تلاش و همچنين کوشش برای تمام ملت بزرگوار ایران باشد.

 

برپایی ۱۸ پست بازرسی سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان در تاریخ ۲۲ March 2020 | 12:00 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برپایی ۱۸ پست بازرسی سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *