برپایی غرفه جوانان جمعیت هلال احمر در نمایشگاه ‘شکوه چهل ساله’ در قم

۱۰۴۹۳۳-800x600-300x169.jpg

برپایی غرفه جوانان جمعیت هلال احمر در نمایشگاه ‘شکوه چهل ساله’ در قم

|برپایی غرفه جوانان جمعیت هلال احمر در نمایشگاه ‘شکوه چهل ساله’ در قم از هلال ۱۴۷|

نمایشگاه 'شکوه چهل ساله' روز یکشنبه با حضور سعید زرندی دست يار طرح و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب وزیر صنعت، معدن و همچنين تجارت، بهرام سرمست استاندار قم، آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان حضرت معصومه(س) و همچنين مدیرعلامل و همچنين معاونان جمعیت هلال احمر و همچنين جمعی از مسئولان استانی در مصلای قدس قم افتتاح شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سید حسین میررضایی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با حضور در نمایشگاه «شکوه چهل ساله در قم» ضمن ارائه دستاوردهای ۴ دهه فعالیت، ظرفیت‌ها و همچنين توانمندی های متنوع خود را در حوزه های؛ امدادی، درمانی، فرهنگی و همچنين آموزشی به علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

مسئول غرفه جمعیت هلال احمر در این نمایشگاه استانی افزود: نمایشگاه شکوه چهل ساله در قم با هدف معرفی دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی همزمان با دهه فجر صبح امروز در مصلای قدس قم افتتاح شد.

وی با اشاره به اجرای مانور امدادی در مراسم افتتاحیه و همچنين حضور گسترده تیم ها و همچنين تجهیزات امدادی معاونت امداد و همچنين نجات هلال احمر با هدف به نمایش گذاشتن گوشه ای از توانمندی ها و همچنين سرويس ها و خدمات این نهاد مردمی بیان کرد: در این نمایشگاه ۶۸ غرفه در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و همچنين اجتماعی طراحی شده و همچنين دستگاه‌ ها و همچنين نهادهای استانی به شرح فعالیت‌ها، اقدامات و همچنين پیشرفت‌های حاصل در طول ۴۰ سال شمسي قبل پرداخته اند و همچنين دستاوردهای خود را به نمایش عمومی گذاشته اند.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم گفت: برپایی ایستگاه سلامت، ارائه سرويس ها و خدمات پایش قند و همچنين فشار خون، فراخوان عضویت، اسکن کف پا، معرفی فعالیت های فرهنگی هلال احمر در حوزه جوانان و همچنين تجهیزات پزشکی امانی داوطلبان و همچنين آموزش امداد همگانی تنها بخشی از فعالیت های گسترده جمعیت هلال احمر در این ۴ دهه خدمت رسانی است که در این نمایشگاه مورد بازدید عمومی قرار می گیرد.

یادآور می مي شود؛ «نمایشگاه شکوه چهل ساله» تا روز پنج شنبه هفته جاری ۱۸ بهمن ماه در مصلا قدس قم برای بازدید آحاد شهروندان و مردم شهر دایر است و همچنين علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و همچنين بعدازظهرها نیز از ساعت ۱۴ تا ۲۱ برای بازدید از غرفه های این نمایشگاه حضور یابند.

برپایی غرفه جوانان جمعیت هلال احمر در نمایشگاه ‘شکوه چهل ساله’ در قم در تاریخ ۵ February 2019 | 10:50 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برپایی غرفه جوانان جمعیت هلال احمر در نمایشگاه ‘شکوه چهل ساله’ در قم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *