برپایی سفره سلامت به مناسبت هفته جهانی غذا در کانون های غنچه های هلال احمر

برپایی سفره سلامت به مناسبت هفته جهانی غذا در کانون های غنچه های هلال احمر

|برپایی سفره سلامت به مناسبت هفته جهانی غذا در کانون های غنچه های هلال احمر از هلال ۱۴۷|

اعضای کانون های غنچه های هلال احمر از شهرستان های لارستان، فیروز آباد، قیروکارزین و همچنين رستم با برپایی سفره سلامت در برنامه جذاب و جالب و خوب غذای سالم شرکت کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، به مناسبت هفته جهانی غذا، مراکز کانون های غنچه های هلال احمر استان فارس با همکاری اداره بهداشت این شهرستان سفره سلامت برپا کردند.

بر اساس این نقل از این برنامه جذاب و جالب و خوب در شهرستان رستم با حضور ۵۰ فرد يا شخص از اعضای کودک و همچنين نوجوان در کانون غنچه های هلال احمر برگزار شد و همچنين اعضا به سفارش کارشناس تغذیه میان وعده‌های سالم را تهیه و همچنين تزیین کردند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروز اباد نیز در اجرای این برنامه جذاب و جالب و خوب گفت: در خصوص به حداقل رساندن مصرف قند، نمک و همچنين روغن و همچنين به بیماری‌هایی همچون دیابت نوع دو، بیماری قلبی و همچنين عروقی و همچنين فشارخون بالا در ضمن برپایی سفره نکاتی را یاد اور شدیم.

همچنین در شهرستان قیروکارزین، برپایی سفره سلامت با برگزاری ایستگاه نقاشی با موضوع «غذای سالم، زندگی سالم» انجام شد که در پایان به ۴ فرد يا شخص از برگزیدگان نقاشی و همچنين مسابقه پرسش و همچنين پاسخ جوایزی اهدا شد.

و همچنين در آخر در کانون های غنچه های هلال احمر لارستان ضمن برپایی سفره هایی باشکوه از غذاهای سالم توزیع بروشور مرتبط به غذاهای سالم و همچنين پذیرایی با شیر پاستوریزه از شرکت‌ کنندگان پایان‌ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب‌ ها بود.

برپایی سفره سلامت به مناسبت هفته جهانی غذا در کانون های غنچه های هلال احمر در تاریخ ۲۰ October 2019 | 2:11 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برپایی سفره سلامت به مناسبت هفته جهانی غذا در کانون های غنچه های هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *