برپایی ایستگاه سلامت توسط جوانان ورامین

برپایی ایستگاه سلامت توسط جوانان ورامین

|برپایی ایستگاه سلامت توسط جوانان ورامین از هلال ۱۴۷|

به مناسبت هفته ی فشار خون اعضای واحد جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین با همکاری کانون دانشجویی دانشکده سلامت اقدام به برپایی ایستگاه سلامت کردند .

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ همزمان با شروع هفته ی فشار خون، اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین با همکاری کانون دانشجویی دانشکده سلامت این شهرستان، اقدام به برپایی ایستگاه سلامت در این شهرستان کردند .
در این ایستگاه اقداماتی شامل کنترل فشار خون، ارائه ی مشاوره ی پزشکی  به مراجعین صورت پذیرفت .
رئیس جمعیت هلال احمر ورامین در این ارتباط و رابطه اذعان داشت : با وجود اینکه این بیماری بسیار خطرناک بوده و همچنين موجب افزایش وقوع سکته های قلبی میشود، تنها ۴۶ قسمت و بخش از مبتلایان به فشار خون از بیماری خود آگاهند .
تاجیک در ادامه افزود : بی‌توجهی جامعه پزشکی و همچنين جدی گرفته نشدن فشار خون بالا  توسط  شهروندان و مردم شهر را می قدرت از عوامل بروز سکته های ناشی از این بیماری دانست که با کنترل آن هم می قدرت این آمار را تا ۲۵ قسمت و بخش کاهش داد . به همین دلیل بر آن هم شدیم تا با کنترل فشار خون اشخاص و همچنين ارائه ی مشاوره های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به اشخاص، به میزانی که در توانمان و همچنين امکان پذیر باشد، از بروز این اتفاقات جلوگیری کنیم .

برپایی ایستگاه سلامت توسط جوانان ورامین در تاریخ ۲۴ May 2019 | 12:35 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برپایی ایستگاه سلامت توسط جوانان ورامین”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *