برنامه جذاب و جالب و خوب های معاونت جوانان اصفهان در هفته هلال احمر اعلام شد

برنامه جذاب و جالب و خوب های معاونت جوانان اصفهان در هفته هلال احمر اعلام شد

|برنامه جذاب و جالب و خوب های معاونت جوانان اصفهان در هفته هلال احمر اعلام شد از هلال ۱۴۷|

همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین فعالیت های ابتکاری معاونت مسائل جوانان استان اصفهان در کنار سایر برنامه جذاب و جالب و خوب های ابلاغی تشریح شد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی ضمن تبریک آغاز هفته هلال احمر به تمامی جوانان و همچنین اعضا بشر دوست گفته استهفته هلال احمر امسال با نمایش انتخابات مجامع هلال احمر که یکی از اساسی ترین موضوعات جمعیت در اراده و تصمیم راسخ گیری ها می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار شده ولی باید توجه داشت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی، مذهبی در چارچوب اهداف و همچنین اصول جمعیت هلال احمر و همچنین نهاد جوانان در آن هفته همچون قبل با حضور جوانان رونق بیشتری گرفته می باشد.

دست یار جوانان استان اصفهان در تشریح برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته هلال آن معاونت گفت: رونمایی از کتاب غنچه های امدادگر ،اجرای مانور فرضی با حضور تیم های ۱۴ نفره  دادرس در تعدادی از مدارس استان،نمایش اردوهای یکروزه درون شهری با رویکرد آموزشی امدادی دیدار با خانواده معزز شهدا و همچنین جانبازان، عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با شخصیتهای فرهنگی و همچنین مذهبی، حضور افراد جوون در نماز جمعه، نمایش مسابقه نقاشی ویژه کانون غنچه ها از اهم برنامه جذاب و جالب و خوب های جوانان استان اصفهان در آن هفته می باشد.

خانبازی با اشاره به قرار گرفتن آن هفته در اعیاد تبریک و مبارک ماه شعبان وتبریک آن هم گفت: جشنواره ادبی “ماه و همچنین مهتاب” که مسابقه شعر و همچنین خاطره نویسی به مناسبت هفته هلال و همچنین ایام با سعادت ولادت امام و پیشوا حسین (ع)، امام و پیشوا سجاد (ع) و همچنین حضرت ابوالفضل(ع) بوده که اعضا جوون ۱۸تا ۲۹ سال شمسی می توانند در آن هم شرکت نمایند.

او همچنین در پایان گفت: نمایش مرحله کشوری بیست و همچنین هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر به میزبانی اصفهان را در اردوگاه کشوری شهید بهشتی و همچنین مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امداد ونجات استان اصفهان در ادامه هفته هلال خواهیم داشت.

برنامه جذاب و جالب و خوب های معاونت جوانان اصفهان در هفته هلال احمر اعلام شد در تاریخ ۹ May 2016 | 11:11 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برنامه جذاب و جالب و خوب های معاونت جوانان اصفهان در هفته هلال احمر اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *