برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در طرح شوق رویش هلال احمر در استان پهناور فارس در حال اجرا است

رویش-در-فارس-2-300x225.jpg

برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در طرح شوق رویش هلال احمر در استان پهناور فارس در حال اجرا است

|برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در طرح شوق رویش هلال احمر در استان پهناور فارس در حال اجرا است از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان هلال احمر استان فارس از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و همچنين شاد در ادامه فعالیت های جوانان هلال احمر در شوق رویش خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس؛ غلامحسین تجلی گفت: طرح شوق رویش که با هدف غنی سازی زمان بيکاري و اوقات تفريح در حال برگزاری است با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در شهرستان های استان فارس در حال برگزاری است.

وی در ادامه به ذکر نمونه هایی از این برنامه جذاب و جالب و خوب ها پرداخت و همچنين گفت: اعضای جوانان در فعالیت های متنوع و همچنين شادی همچون برگزاری کلاس های آموزشی کمک های او.لیه در شهرستان خنج، کارگاه اموزشی چادر زنی و همچنين حمل مصدوم در شهرستان های گراش، سپیدان و همچنين قیروکارزین، برگزاری کلاس های ورزشی و همچنين مسابقات ورزشی در قیروکارزین و همچنين گراش، کلاس مهارتنهای داوطلبی در کازرون ، کلاس اموزشی قای بافی در رستم و همچنين گراش و همچنين همچنین فعالیت های بشر دوستانه و همچنين مراسم تقدیر از فعالان المپیاد در آباده در حال انجام شدن است.

دست يار مسائل جوانان فارس افزود: برای سالم سازی و همچنين جلب مشارکت اعضای جوانان پر کردن زمان بيکاري و اوقات تفريح با انجام فعالیت های آموزشی، امدادی و همچنين بشر دوستانه میتواند موجب رشد و همچنين بالنتدگی جامعه باشد که نهاد جوانان هلال احمر با هدف سالم سازی و همچنين ایجاد نشاط جمعی این گونه فعالیت ها را انجام میدهد.

همچنین در ادامه فعالیت های طرح شوق رویش اعضای جوانان کانون دانشجویی دانشگاه دولتی جهرم به اردوی مشهد مقدس رفتند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جهرم در همین ارتباط با اشاره به فعالیت های زمان بيکاري و اوقات تفريح در جهرم گفت: کلاس زبان انگلیسی در دو سطح مقدماتی و همچنين متوسط در این جمعیت در حال برگزاری است که اعضا بتوانند درعملیات های بین المللی حضور داشته باشند.

وی بیان کرد: واحد جوانان هلال احمرشهرستان کرج در راستای فعالیت‌های هنری و همچنين کارآفرینی، کارگاه‌ پرورش گل های خانگی، فتوشاپ، خبرنگاری، گویندگی، خطاطی، اطلاعات دارویی، عکاسی، تدوین، امداد و همچنين کمک‌های اولیه، رایانه را برگزار کرد.

هاشم نژاد اظهار کرد: دوره‌‌های قدرت‌افزایی کوه پیمایی و همچنين چادرزنی، والیبال، شنا، روخوانی و همچنين روانخوانی قرآن از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دیگر جمعیت هلال احمر شهرستان کرج است که در طرح شوق رویش برگزار می‌مي شود

حضور اعضای جوانان هلال احمر از کانون دانشجویی دانشگاه دولتی جهرم باعث انسجام بیشتر این اعضا میشودو این اردو با حضور ۸۰ فرد يا شخص از اعضای کانون دانشگاه به همراه دبیر کانون به مشهد مقدس برگزار شد.

خاطر نشان میشود، فعالیت های بشر دوستانه و همچنين عام المنفعه و همچنين امدادی همچنین در راستای انجام طرح شوق رویش در حال برگزاری است.

برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در طرح شوق رویش هلال احمر در استان پهناور فارس در حال اجرا است در تاریخ ۳۱ July 2018 | 9:59 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع در طرح شوق رویش هلال احمر در استان پهناور فارس در حال اجرا است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *