برای تحول در حوزه جوانان نیازمند نگاه فرابخشی هستیم

برای تحول در حوزه جوانان نیازمند نگاه فرابخشی هستیم

|برای تحول در حوزه جوانان نیازمند نگاه فرابخشی هستیم از هلال ۱۴۷|

رئیس نهاد جوانان در حاشیه سفر به لرستان و همچنين بازدید از اردوی دوستی، با استاندار لرستان دیدار و همچنين گفتگو کرد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان جمعیت هلال احمر، شهاب‌الدین صابونچی ضمن تشکر از جمعیت هلال احمر لرستان بابت قبولی میزبانی اردوی دوستی و همچنين با اشاره به سیاست نهاد جوانان در مشارکت اجرایی همه استان‌ها وکمک گرفتن از تمامی ظرفیت‌ها خصوصا استان‌های کم برخوردار در برگزاری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ملی گفت: در همین راستا میزبانی سومین اردوی دوستی ویژه منطقه غرب و همچنين جنوب غرب کشور به جمعیت هلال احمر لرستان سپرده شد و همچنين استان میزبان با تمام قدرت به بروز توانایی‌ها و همچنين قابلیت‌های خود پرداخته است.

رییس نهاد جوانان با توضیح روند حضور اعضا زیر ۲۹ سال شمسي در نهاد جوانان به عنوان درگاه ورودی جمعیت هلال احمر گفت: مباحث اردویی و همچنين فعالیت‌های حوزه جوانان از اهمیت بسیاری برخوردار است که این موضوع همواره مورد تاکید رییس، دبیرکل و همچنين سایر مسئولان جمعیت هلال احمر می‌باشد و همچنين این اردوها یکی از بهترین نمونه‌های فعالیتی جوانان و همچنين جوانان و نوجوانان است که در آن هم اقدامات تشکیلاتی، تفریحی و همچنين آموزشی اجرا می‌مي شود.

صابونچی با تاکید بر ضرورت هماهنگی و همچنين همکاری بین بخشی در سطح استان گفت: اشتراک امکانات دستگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف باعث افزایش بهره‌وری و همچنين خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان می‌مي شود.

وی در پایان حضور اعضا از استانهای متنوع و گوناگون و مختلف در اردوها را باعث آشنایی با فرهنگ و همچنين آداب رسوم متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين کسب تجربه و مهارت بالا‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري و همچنين همچنین فرصتی ویژه جهت آمادگی در بهره بري و استفاده بهتر از شرایط زندگی آینده دانست.

استاندار لرستان در این دیدار خادمی ضمن عرض خیر مقدم به رئیس نهاد جوانان، با اشاره به اینکه هدف همه ما خدمت کردن است گفت؛ باید فرهنگ ها و همچنين آموزش را از جوانان شروع کنیم تا در مرحله عملیاتی این آموزش ها را بکارگیری کنیم.

موسی خادمی با تاکید بر موضوعات مطروحه و همچنين تقدیر از زحمات هلال احمر از همکاری بین بخشی استقبال نمود و همچنين قول همکاری مساعد نسبت به تعاملات بیش از پیش با جمعیت هلال احمر را داد.

صارم رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با ارائه گزارشی سرويس ها و خدمات گرفته شده و همچنين اقدامات و همچنين افتخارات کسب شده و همچنين فعالیت‌های انجام شده در حوزه جوانان و همچنين جمعیت هلال احمر در سطح استان گفت ؛ جمعیت هلال احمر لرستان میزبان اردوی دوستی کشوری جوانان جمعیت هلال احمر می باشد واین اردو در دو قسمت و بخش کانون های دانش آموزی خواهران و همچنين برادران و همچنين با حضور اعضا نوجوان استان‌های خوزستان، کهگیلویه و همچنين بویراحمد ، چهارمحال و همچنين بختیاری، مرکزی، همدان، اصفهان، بوشهر و همچنين لرستان در حال برگزاری می باشد.

گفتنی است سومین اردوهای دوستی تابستان امسال توسط نهاد جوانان و همچنين با حضور ۱۲۰۰ فرد يا شخص از دبیران و همچنين اعضا منتخب کانون‌های دانش‌آموزی به میزبانی جمعیت‌های هلال احمر استان‌های گیلان، خراسان شمالی، لرستان و همچنين کرمان در حال برگزاریست.

برای تحول در حوزه جوانان نیازمند نگاه فرابخشی هستیم در تاریخ ۲۹ July 2018 | 2:16 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برای تحول در حوزه جوانان نیازمند نگاه فرابخشی هستیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *