با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از فعالان طرح نوروزی استان زنجان تقدیر شد

 با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از فعالان طرح نوروزی استان زنجان تقدیر شد

| با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از فعالان طرح نوروزی استان زنجان تقدیر شد از هلال ۱۴۷|

با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از ۴۰۰ جوون هلال احمری حاضر در طرح نوروزی استان زنجان با اهدای لوح سپاس و همچنین هدایایی تقدیر شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان با گفتن آنکه شهروندان و مردم شهر هلال احمر را به عنوان یک نهاد مردمی باور دارند، گفت: کاورهای هلال احمر مقدس می باشد و همچنین افرادی که ملبس به آن هم می شوند بایستی و حتما بر خود ببالند.

کبری محمدی با گفتن آنکه نشان هلال احمر خیلی زیاد آرامش قسمت و بخش می باشد و همچنین شهروندان و مردم شهر جهان به آن نشان احترام می گذارند، افزود: آن نشان و همچنین کاور یک برند بین المللی محسوب می می شود و همچنین اعتبار انسانی و همچنین بین المللی اشخاص را رقم می زند.

او همچنین ادامه داد: حضور جوانان، امدادگران و همچنین داوطلبان جمعیت هلال احمر در جاده ها، آرامش و همچنین امنیت را به ارمغان می آورد و همچنین رفتار تو در مواجهه با حوادث و همچنین یاری رسانی به حادثه دیدگان در واقعیت و حقیقت شان و همچنین منزلت فدراسیون و همچنین هلال احمر را به جهانیان نشان می دهد.

دست یار آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان جمعیت هلال احمر به اهمیت عضویت در هلال احمر اشاره و همچنین تصریح کرد: شاید بسیاری از شهروندان و مردم شهر در حسرت عضویت در آن نهاد غیرسیاسی و همچنین مردمی خواهند بود، پس مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد بیش از پیش قدر آن جایگاه دانسته می شود.

محمدی گفت: فعالان در هلال احمر سرمایه های ارزشمند کشور به شمار می آیند و همچنین امید می باشد عضویت در آن جمعیت همچنان تداوم یابد تا بتوان با قدرت بیشتری منشا خیر و همچنین برکت جهت جامعه و همچنین حادثه دیدگان شد.

او همچنین با گفتن آنکه امدادگران در هنگام حوادث مثل فرشتگان نجات عمل می کنند، افزود: بالاترین تعداد کشته در جاده ها را داریم که در تعطیلات نوروز امسال آن آمار نسبت به سال شمسی قبل ۵ قسمت و بخش کاهش یافت که به حتم می قدرت با آموزش، فرهنگ سازی و همچنین نظارت اکثرا و بیشتر در کاهش مقدار و اندازه و میزان سوانح جاده ای موثر واقع شد.

مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان با گفتن آنکه افراد جمعیت هلال احمر به عنوان نجات دهنده جان انسان ها، همچنین و علاوه بر صلح و همچنین دوستی پیام آور زندگی خواهند بود، ادامه داد: نجات جان یک انسان برابر با نجات جان همه انسان ها می باشد. حضور ۲۰ هزار جوون در اجرای طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی رقم کمی نیست و همچنین آن اشخاص با شوق و همچنین انگیزه بالا، ایام نوروز در جاده ها به شهروندان و مردم شهر  خدمت رسانی کردند.

 

 با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از فعالان طرح نوروزی استان زنجان تقدیر شد در تاریخ ۱۹ April 2016 | 9:54 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ با حضور مشاور آموزش و همچنین پژوهش نهاد جوانان از فعالان طرح نوروزی استان زنجان تقدیر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *