با حضور رییس نهاد جوانان از فعالان حاضر در طرح نوروزی استان ایلام تقدیر شد/ دکتر حبیبی: جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور خواهند بود

با حضور رییس نهاد جوانان از فعالان حاضر در طرح نوروزی استان ایلام تقدیر شد/ دکتر حبیبی: جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور خواهند بود

|با حضور رییس نهاد جوانان از فعالان حاضر در طرح نوروزی استان ایلام تقدیر شد/ دکتر حبیبی: جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور خواهند بود از هلال ۱۴۷|

با پایان اجرای شانزدهمین طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی، دکتر مسعود حبیبی با حضور در شهرستان بدره استان ایلام، از افراد حاضر در آن طرح، تقدیر کرد.

به نقل از روابط عمومی نهاد جوانان هلال احمر، رییس نهاد جوانان در آن مراسم با اشاره به تاثیر حضور جوانان در طرح ملی ایمنی و همچنین سلامت مسافران نوروزی در جهت کمک به کاهش سوانح و همچنین تصادفات گفت: تو جوانان هلال احمری، نه تنها در نهاد جوانان و همچنین مجموعه جمعیت هلال احمر، بلکه در کل کشور به عنوان عناصر ارزشمندی شناخته می شوید.

دکتر حبیبی افزود: همه تو، سفیران مهربانی هستید که با حضور در طرح نوروزی، مفاهیم بلند بشردوستی و همچنین نوع دوستی را به شهروندان و مردم شهر معرفی کردید.

او همچنین با گفتن آنکه حضور جوانان در انجام سرویس ها و خدمات داوطلبانه، خاطره ایثار و همچنین از خودگذشتگی جوانان در دوران جنگ تحمیلی را زنده می کند، ادامه داد: امروز آن تو هستید که ادامه دهنده راه مهربانی و همچنین مهرورزی هستید.

رییس نهاد جوانان تصریح کرد: براین اساس و همچنین با حضور تو عزیزان، نهاد جوانان برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی در حوزه های گوناگون تدوین و همچنین اجرایی می کند.

دکتر حبیبی با تاکید براینکه جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور خواهند بود، گفت: آن جهت ما ارزشمند می باشد که منسجم ترین جمعیت جوون کشور را در کنار خود داریم که با کمک آن ظرفیت عظیم، طرح نوروزی امسال را در یک هزار پایگاه ثابت و همچنین سیار در سراسر کشور با حضور ۲۰ هزار فرد یا شخص از اعضا اجرایی کردیم. همچنین کمپین نه به تصادفات جاده ای با کمک همه اعضا به خوبی معرفی شد و همچنین مورد استقبال قرار گرفت.

گفتنی می باشد آن برنامه جذاب و جالب و خوب با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت استان، دست یار سیاسی- امنیتی استانداری، فرماندار شهرستان بدره و همچنین مسئولان استانی و همچنین شهرستانی جمعیت هلال احمر برگزار و همچنین در پایان از فعالان طرح نوروزی امسال، تقدیر شد.

 

 

با حضور رییس نهاد جوانان از فعالان حاضر در طرح نوروزی استان ایلام تقدیر شد/ دکتر حبیبی: جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور خواهند بود در تاریخ ۷ April 2016 | 2:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با حضور رییس نهاد جوانان از فعالان حاضر در طرح نوروزی استان ایلام تقدیر شد/ دکتر حبیبی: جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور خواهند بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *