بازدید دکتر پیوندی از نمایشگاه توانمندی‌های جمعیت هلال‌احمر

بازدید دکتر پیوندی از نمایشگاه توانمندی‌های جمعیت هلال‌احمر

|بازدید دکتر پیوندی از نمایشگاه توانمندی‌های جمعیت هلال‌احمر از هلال ۱۴۷|

هشتمین شب جشن رمضان دریاچه شهدای خلیج فارس با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و همچنين کتابدار مدیر عامل استان تهران برگزار شد.

به نقل از رابط خبری معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران ، به مناسبت ماه تبريک و مبارک رمضان و همچنين هفته هلال احمر، جمعیت هلال احمر استان تهران در ضلع شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس با برگزاری جشن باشکوهی با برنامه جذاب و جالب و خوب های شاد و همچنين متنوع و همچنين دعوت از خوانندگان و همچنين کمدین ها میزبان شهروندان و مردم شهر است.

جوانان مجتمع امدادی آموزشی منطقه ۲۲ با استقرار در محل جشن و همچنين برپایی غرفه های کودک در سه قسمت و بخش گریم صورت ، نقاشی، اتاق بازی و همچنين غرفه های آموزش و همچنين عضو گیری پذیرای کودکان و همچنين بزرگسالان است.

در هشتمین روز برپایی این جشن پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و همچنين کتابدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از حاضرین در این جشن بودند.

پیوندی با حضور در محل بر گزاری جشن ضمن عرض خداقوت به اعضای مجتمع امدادی آموزشی منطقه ۲۲ ، از غرفه های برپا شده و همچنين فعالیت ها بازدید کرده و همچنين سپس در محل برگزاری جشن در کنار شهروندان و مردم شهر حاضر شد.

 

بازدید دکتر پیوندی از نمایشگاه توانمندی‌های جمعیت هلال‌احمر در تاریخ ۱۸ May 2019 | 3:04 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازدید دکتر پیوندی از نمایشگاه توانمندی‌های جمعیت هلال‌احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *