بازدید جوانان هلال احمر ماهشهر از مرکز اوتیسم و همچنین اختلالات روانی شهرستان

بازدید جوانان هلال احمر ماهشهر از مرکز اوتیسم و همچنین اختلالات روانی شهرستان

|بازدید جوانان هلال احمر ماهشهر از مرکز اوتیسم و همچنین اختلالات روانی شهرستان از هلال ۱۴۷|

رییس جمعیت هلال احمر بندر ماهشهر از بازدید جوانان آن جمعیت از مرکز اوتیسم و همچنین اختلالات روانی به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.

به به گفته روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان؛ یاسر زائری با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: آن بچه ها مانند دیگر کودکان حق حیات دارند و همچنین اشخاص جامعه ما می بایست به آن کودکان توجه بیشتری داشته باشند.

او همچنین با اشاره به اختلالات عصبی رشد در آن کودکان مهربان افزود: بهتر می باشد خانواده ها در زمان نوزادی فرزندانشان، اطلاعاتی در خصوص آن نوع بیماری ها و همچنین دیگر بیماری هایی که متوجه کودکان می می شود، باشند و همچنین همچنین مسئولان و همچنین متولیان ذیربط می بایست در باره نگهداری از آن کودکان، همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را با بهزیستی و همچنین مراکز مربوطه داشته باشند.

رییس جمعیت هلال احمر بندر ماهشهر از تلاش های مسئول مسائل جوانان جمعیت شهرستان و همچنین مسئولان شهرستانی به دلیل حضور پرشور در آن بازید تقدیر کرد.

بازدید جوانان هلال احمر ماهشهر از مرکز اوتیسم و همچنین اختلالات روانی شهرستان در تاریخ ۲۶ May 2016 | 7:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازدید جوانان هلال احمر ماهشهر از مرکز اوتیسم و همچنین اختلالات روانی شهرستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *