بازدید اعضای کانون های دانشجویی مازندران از سرای سالمندان به مناسبت روز سالمند

بازدید اعضای کانون های دانشجویی مازندران از سرای سالمندان به مناسبت روز سالمند

|بازدید اعضای کانون های دانشجویی مازندران از سرای سالمندان به مناسبت روز سالمند از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از بازدید و همچنين دلجویی اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه های فرهنگیان، شهید رجایی و همچنين نوشیروانی از منزل و خانه های سالمندان استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران لیلی احمدی ضمن گرامیداشت روز سالمند گفت: سالمندان گنجینه‌هایی سرشار از تجارب زندگی خواهند بود که نیازمند تکریم بوده و همچنين فراموشی آن هم‌ها از چرخه ی زندگی دور از فرهنگ غنی ایرانی و همچنين اسلامی ما به شمار می رود.
دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به حضور اعضای کانون های دانشجویی دانشگاه های استان در سرای سالمندان افزود: در راستای اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های بشردوستانه، اعضای جوانان و همچنين داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف انجام فعالیت‌های بشر‌دوستانه و همچنين در راستای تامین احترام و همچنين تکریم انسانها از این مراکز بازدید و همچنين از سالمندان دلجویی کردند.
احمدی با تاکید بر تجربیات ارزنده سالمندان تصریح کرد: “سالمندان” در زندگی امروزی، باید مثل قبل از منزلت و همچنين درجات ویژه‌ای برخوردار بوده و همچنين به‌ عنوان کسانی که از تجارب والایی برخوردارند؛ از آن هم‌ها بهره مند شد.
دست يار مسائل جوانان استان مازندران با بیان اینکه زندگی مدرن نباید جوانان را از پدران و همچنين مادران غافل کند، گفت: جوانان در تمام مراحل زندگی نیازمند راهنمایی‌ها و همچنين ارشادهای آنان خواهند بود و همچنين باید با انجام چنین فعالیت های بشر دوستانه نشان داد که این عزیزان هرگز نباید فراموش شوند و همچنين می بایست سپاسگزار وقدردان زحمات بیشمارشان بود.
احمدی با تاکید بر استمرار اینگونه فعالیتها در کانون های دانشجویی استان گفت: اعضای کانون های جوانان با توجه به اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر و همچنين با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنين هماهنگی های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري که با مرکز بهزیستی و همچنين آسایشگاه سالمندان به عمل آمد، با حضور خود در این مراکز از سالمندان دلجویی نموده و همچنين آنها را مورد تکریم قرار دادند.
دست يار مسائل جوانان در پایان از اعضای کانون های دانشجوئی جمعیت هلال احمر استان جهت انجام این فعالیت خداپسندانه در راستای تامین احترام انسانها که یکی از اهداف پهناور و بزرگ جمعیت هلال احمر است تقدیر کرد.

بازدید اعضای کانون های دانشجویی مازندران از سرای سالمندان به مناسبت روز سالمند در تاریخ ۷ October 2019 | 11:48 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازدید اعضای کانون های دانشجویی مازندران از سرای سالمندان به مناسبت روز سالمند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *