بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد دزفول از موسسه امام و پيشوا حسن مجتبی(ع)

بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد دزفول از موسسه امام و پيشوا حسن مجتبی(ع)

|بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد دزفول از موسسه امام و پيشوا حسن مجتبی(ع) از هلال ۱۴۷|

رئیس جمعیت هلال احمر دزفول گفت: اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد این شهرستان به مناسبت روز دانشجو از بیماران موسسه خیریه امام و پيشوا حسن مجتبی(ع) عیادت کردند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، عبدالعظیم رضای مرساق اظهار کرد: این بازدید در راستای ترویج فرهنگ نوع دوستی و همچنين احساس همدلی با بیماران صعب العلاج این موسسه برگزار شد.

وی افزود: در لحظات سخت و همچنين ناگوار زندگی، امیدواری تنها عاملی است که جنبه های مثبت زندگی را متجلی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان یکند و همچنين اعضای جمعیت هلال احمر هموارهدر این مسیر گام برمی دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر دزفول تصریح کرد: اعضا کانون هلال احمر دانشگاه آزاد این شهرستان در این برنامه جذاب و جالب و خوب همچنين و علاوه بر عیادت از بیماران سرطانی و همچنين دیالیزی، با تاریخچه احداث و همچنين سیستم سرويس ها و خدمات دهی این موسسه خیریه آشنا شدند و همچنين در آخر با اهدای گل های مهربانی حس جدیدی به بیماران بخشیدند.

بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد دزفول از موسسه امام و پيشوا حسن مجتبی(ع) در تاریخ ۱۷ December 2018 | 4:56 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازدید اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد دزفول از موسسه امام و پيشوا حسن مجتبی(ع)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *