بازدید استاندار قم از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان

بازدید استاندار قم از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان

|بازدید استاندار قم از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان از هلال ۱۴۷|

همزمان با اجرای طرح کنترل ورودی‌های قم و همچنين اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، استاندار قم برای سومین بار در سال شمسي جدید از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان قم بازدید کرد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ استاندار قم، به آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در مبادی ورودی استان از ساعات آغازین روز جمعه اشاره و همچنين بیان کرد: تیم‌های پزشکی، جمعیت هلال‌احمر، راهداری، ثبت‌احوال، نیروی انتظامی و همچنين پلیس راهور در هشت نقطه ورودی قم مستقر و همچنين بر اساس دستورالعمل اجرایی طرح، مانع از وارد شدن اشخاص غیربومی به قم شده‌اند.

بهرام سرمست در حاشیه بازدید از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در ورودی‌های هشت‌گانه استان، ضمن تبریک روز میلاد امام و پيشوا حسین(ع) و همچنين اعیاد شعبانیه، اتخاذ تصمیمات مناسب در زمینه کنترل ورودی های فرعی قم را مورد توجه قرار داد و همچنين افزود: بر اساس اولویت‌بندی گرفته شده نیروی انتظامی این مبادی را نیز پوشش می دهد.

یادآور می مي شود؛ وی در ادامه از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان قم بازدید کرد.

بازدید استاندار قم از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان در تاریخ ۲۸ March 2020 | 2:06 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازدید استاندار قم از اجرای طرح ملی غربالگری جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی و همچنين خروجی استان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *