اهدا خون افراد جوون هلال احمر مهریز در هفته هلال احمر

اهدا خون افراد جوون هلال احمر مهریز در هفته هلال احمر

|اهدا خون افراد جوون هلال احمر مهریز در هفته هلال احمر از هلال ۱۴۷|

ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب اهدا خون توسط اعضا جوون، داوطلبان و همچنین امدادگران هلال احمر شهرستان مهریز با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر استان یزد در هفته هلال احمر خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محسن زارعیان ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت: در هفته هلال احمر و همچنین رسالت همیشگی جمعیت هلال احمر، بیش از۸۰ فرد یا شخص از داوطلبان و همچنین افراد جوانان و همچنین امدادگران آن جمعیت با حضور در محل جمعیت هلال احمر شهرستان نسبت به اهدای خون اقدام کردند.

ریاست جمعیت هلال احمر مهریز کمک به نیازمندان را خیلی زیاد مهم و همچنین ضروری دانست و همچنین تصریح کرد: جمعیت هلال‌احمر و همچنین نیروهای داوطلب و همچنین پرتلاش آن مجموعه دائما در کارهای خیر پیش قدم بوده و همچنین در مناسبت‌های متنوع و گوناگون و مختلف سعی می‌کنند جلوه‌ای از گذشت و همچنین ایثار واقعی را به دیدن کردن و نمایش بگذارند.

جلال بحرینی دست یار داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد نیز با حضور در آن برنامه جذاب و جالب و خوب در هفته هلال احمر گفتن کرد: با توجه به گستردگی فعالیت جمعیت هلال‌احمر، نیروهای پرتلاش آن نهاد از آن امر خیر غافل نبوده بلکه سعی کرد‌ه‌اند به روش مناسب و همچنین مطلوب در آن صحنه‌های خیرخواهانه حاضر شده و همچنین در اهدای خون به عنوان اهدای سلامتی مشارکت داشته باشند.

دست یار داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اهمیت اهدای خون در نجات انسان‌ها اظهار کرد: اعضا و همچنین داوطلبان جمعیت هلال احمر به روش مستمر با حضور در پایگاه‌های انتقال خون با نیت کمک به بیماران نیازمند و همچنین سلامتی آنها، خون خود را اهدا می‌کنند.

اهدا خون افراد جوون هلال احمر مهریز در هفته هلال احمر در تاریخ ۱۵ May 2016 | 1:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اهدا خون افراد جوون هلال احمر مهریز در هفته هلال احمر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *