انسان‌محوری سرمایه اصلی هلال‌احمر است

WhatsApp-Image-2019-12-02-at-1.30.28-PM1-300x200.jpeg

انسان‌محوری سرمایه اصلی هلال‌احمر است

|انسان‌محوری سرمایه اصلی هلال‌احمر است از هلال ۱۴۷|

آیین تجلیل از تجلیل از اعضای فعال کانونهای طلاب و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور سرپرست نهاد جوانان و همچنين جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ یازدهم آذرماه سال شمسي جاری آیین تجلیل از اعضای کانونهای طلاب و همچنين جوانان استان مرکزی با حضور بامداد اصل سرپرست نهاد جوانان هلال احمر و همچنين هیات همراه، آیت الله دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان مرکزی، عبداللهی رئیس دادگستری استان، اکرمی دست يار سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار مرکزی، حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و همچنين دیگر معاونین و همچنين مسئولین استان و همچنين جمعی از اعضای فعال کانونهای طلاب و همچنين جوانان شعب جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
روحیه کار داوطلبی و همچنين نوع دوستی فراموش نشود
بامداد اصل سرپرست نهاد جوانان هلال احمر طی این مراسم  ضمن خیرمقدم و همچنين تقدیر از حضور ارزشمند آیت الله دری نجف آبادی، عبداللهی رئیس دادگستری استان، طلاب  و همچنين دیگر جوانان گفت: سرپرست نهاد جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: انسان محوری توجه به ارزش‌های فردی سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر است که به‌دور از مسایل سیاسی و همچنين جانبداری خاص انجام می‌مي شود، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی نهادی غیردولتی، فاقد گرایش سیاسی و همچنين جناحی است که به اهداف بشردوستانه می‌پردازد.
بامداد اصل عنوان کرد: مقام معظم رهبری روی صحبتشان همیشه به جوانان در تمامی اقشار جامعه است، به جرات می قدرت گفت امید این مقام معظم به جوانان است که قشر کثیری از جامعه را تشکیل می دهند و همچنين ما به نوبه خود به این جوانان توصیه می کنیم روحیه کار داوطلبی و همچنين نوع دوستی را هرگز فراموش نکنند.
وی  اظهار داشت: تصاویری که فعالیت ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های کانون های طلاب و همچنين جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی دیده شد نشان بارزی است از همت، تلاش و همچنين نوع دوستی و همچنين پرورش این روحیه داوطلبی در بین اعضا که در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف به خوبی به چشم می آید و همچنين این مرهون زحمات حجت الاسلام میرهاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنين دیگر همکارانم در استان مرکزی است.
وی افزود: از اعضای جوون نهاد داوطلبان تقاضا دارم که نقاط محروم شهرستان را شناسایی و همچنين آموزش های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را در شرایط بحران به آنها ارائه دهند که نیاز یک برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی منسجم و همچنين متحد داریم.
نیروهاى داوطلب سربازان همیشه فعال اسلام و همچنين امان زمان (عج)  خواهند بود
آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از درخشش و همچنين فعالیت‌های بسیار خوب طلاب و همچنين جوانان استان در خصوص امدادرسانی به سیل‌زدگان ابتدای سال شمسي جاری تقدیر کرد و همچنين گفت: استان در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف امدادرسانی خوش درخشید.
آیت الله درى نجف آبادى نماینده ولى فقیه در استان مرکزى در این آیین بیان داشت: شهروندان و مردم شهر شریف استان مرکزى در تمامى سوانح و همچنين حوادثى که نیاز به همیارى و همچنين حمایت آنان بوده، حضور موثر و همچنين مفیدى داشته و همچنين همچنين و علاوه بر آن هم سازمانهایى همچون هلال احمر و همچنين دیگو موسسات و همچنين ارگانهاى امدادرسان و همچنين خدمت رسان توانستند خیلى خوب نمایان شده و همچنين جلب اعتماد کنند.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی بابیان اینکه هلال‌احمری‌ها صالحین خواهند بود و همچنين ما دوستدار آنان هستیم، اظهار کرد: جوانان فعال در حوزه هلال احمر در بُعد پیشگیری وارد شدن جدی داشته باشند، فعالیت‌های آنان می‌تواند ملی، منطقه‌ای و همچنين بین‌المللی باشد، این اشخاص به عنوان اعضایی صادق، دلسوز، امین، وظیفه‌شناس، ناصح بدون کمترین انتظار با بیشترین بازدهی به خدمت‌رسانی مشغول خواهند بود.
آیت الله درى افزود: نیروهاى داوطلب سربازان همیشه فعال اسلام و همچنين امان زمان (عج) بوده که در تمامى عرصه ها با حضور حداکثرى خود موجب درخشش نهاد خود و همچنين دلگرمى شهروندان و مردم شهر متاثر از حوادث و همچنين سوانح بوده و همچنين با این حضور به نحو احسن به تسکین آلام بشرى مى پردازند.
وى خاطر نشان شد: تو جوانان غیرتمند جمعیت هلال احمر که در هر شرایطى خود را موظف به خدمت رسانى مى دانید در درجات بالایى نزد خداوند تبارک و تعالي قرار داشته و همچنين بدون شک هم در دنیا و همچنين هم در آخرت به ثواب الهى خواهید رسید.
منشاء و همچنين شروع حرکت در جمعیت هلال احمر حضور جوانان است
دکتر محمدى مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزى ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، اظهار داشت: کل برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی این همایش و همچنين تجلیل توسط آقای میرهاشمی انجام شده که ما تشکر میکنیم از فعالیت های بسیار ارزنده ی حاج آقا میرهاشمی و همچنين دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان مرکزی که از بدو فعالیت برنامه جذاب و جالب و خوب های فرهنگیِ متنوعی داشتند و همچنين منشاء خیر و همچنين برکت بودن، بر خود مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري دانسته تشکر کنم از آقای میرهاشمی به خاطر فعالیت های بسیار خوبی که داشتند.
دکتر محمدى افزود: جمعیت هلال احمر فعالیت های مختلفی دارد که یک قسمت عمده که  مرتبط  با کانون طلاب هم است ، قسمت و بخش فعالیت های جوانان بوده و همچنين  در کنار فعالیتهای داوطلبان و همچنين فعالیت های امدادی و همچنين آموزشی که انجام داده و همچنين البته هیچ تفکیکی ما نداریم.
وى عنوان کرد: این به این معنى است که فعالیت جوانان ما کاملا داوطلبانه انجام شده و همچنين تفکیک بین داوطلبان، جوانان و همچنين امداد نداریم، ولي بايد توجه داشت باتوجه به حوزه ی فعالیتی که دارند تقسیم بندی مى شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: منشاء و همچنين شروع حرکت در جمعیت هلال احمر حضور جوانان است، ما در قسمت و بخش آموزش در صورتي که بخواهیم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنیم برای جوانان است ،در صورتي که بخواهیم در امداد بهره بري و استفاده بکنیم از نیروی کارکرده ی امدادی از جوانان بهره بري و استفاده میکنیم، در صورتي که بخواهیم بین داوطلبان از بحث خیرین و همچنين فعالیت های دوستان بهره بري و استفاده کنیم از جوانی شروع شده و همچنين بالای ۲۹ سال شمسي به جوانان ختم مى مي شود که باید به درستى هدایت مي شود.
دکتر محمدى گفت: در استان مرکزی ما تعداد ۲۳ کانون دانشجویی، ۲۳ کانون روستایی، قسمت دانش آموزی ۱۴۳ کانون و همچنين ۱۷ کانون فعال هم اکنون داریم که نقطه عطف فعالیت های کانون طلاب جوانان ما بحث سیلِ لرستان بود که عزیزان ما با مدیریت حاج آقا میر هاشمی ۴۸۰ فرد يا شخص از طلاب، دوستان این برای اولین بار در کشور حضور طلاب به عنوان امدادگر و همچنين در کنار آن هم برای مسائل فرهنگی بهره مند بودیم.
دکتر محمدى خاطر نشان کرد: ما جمع شدیم که انشاالله تقدیری داشته باشیم از همه ی این عزیزان که یاری گرِ ما در سیل لرستان و همچنين یک تجدید میثاقی با این عزیزان داشته باشیم.
روحانیت همیشه با شهروندان و مردم شهر برای شهروندان و مردم شهر دغدغه مندِ شهروندان و مردم شهر
حجت الاسلام میرهاشمى ضمن عرض خیر مقدم به اساتید، جوانان، امدادگران، همکاران، روحیانیون حوزه های علمیه، مسئولین ، سرپرست محترم نهاد جوانان گفت: به نوبه ی خود از سرويس ها و خدمات خالصانه عزیزانى که به هر نحوی شانیت ها رو کنار گذاشته و همچنين در منطقه سیل لرستان و همچنين خوزستان خاشعانه و همچنين خالصانه حضور پیدا کردند.
حجت الاسلام میرهاشمى گفت: به عین ديدن شد حتی عزیزان حاضر نبودند که تصاویری را از حضورشون ثبت کنند و همچنين در این حوادث، روحانیت همیشه با شهروندان و مردم شهر برای شهروندان و مردم شهر دغدغه مندِ شهروندان و مردم شهر ، همواره مورد اعتماد و همچنين مرجع و همچنين پناهگاه شهروندان و مردم شهر بوده و همچنين هست.
وى افزود: هلال احمر یک موسسه ی خیریه ی  عام المنفعه است و همچنين تمامی فعالیت ها و همچنين اهدافش هم مرتبط با اعتقادات ماست، لذا جا دارد تشکر و همچنين تقدیر کنم از مدیر عامل محترم، پيشامد جديد ی اول این است که هلال احمر آمادگیِ این را دارد که کمک های اولیه را آموزش دهد،هلال احمر یک شعار داره “هر خانواده یه امدادگر” مى باشد.
مسئول دفتر نمایندگى ولى فقیه در جمعیت گفت: پيشامد جديد دوم پیشنهادم به مدیرانِ حوزه های علمیه این است که این مدیرت بحران ها تشکیل بشه و همچنين آموزش های کمک های اولیه داده مي شود و همچنين پيشامد جديد سوم تاسیس منزل و خانه های هلال که کاملا قانونی بوده و همچنين منزل و خانه های هلال احمر یک هلال احمر کوچک شده در مساجد است ، در حوزه های علمیه است که از دوره های امدادی گرفته تا به عنوان یک موسسه خیریه، ما این رو هم آمادگیش را داریم در خدمت تو سروران عزیز بوده و همچنين این حمایت ها، بناست با ائمه جماعت های فعال نشسته و همچنين کمیته بندی کنیم و همچنين بتوانیم و همچنين  همکاری ها را باهم  داشته و همچنين در پایان از حمایت همه ی عزیزان تشکر ویژه میکنم.
عضویت بیش از ۱۲ هزار جوون فعال در استان مرکزی 
دست يار مسائل جوانان بعد از عرض خیرمقدم به حاضران در جلسه، روحانیون محترم و همچنين معزز، اعضای کانون های طلاب، کانون های جوانان و همچنين قسمت و بخش آزاد و همچنين روستایی و همچنين دانشجویی و همچنين دانش آموزی گفت: یکی از افتخارات ما در هلال احمر استان مرکزی این است که ما نماینده محترم ولی فقیهی در جمعیت هلال احمر استان داریم که خود از جوانان خواهند بود و همچنين ما در بسیاری از کارهایی که انجام می دهیم با ایشان مشورت کرده و همچنين در طول برنامه جذاب و جالب و خوب هر جا که مشکلی پیش بیاید به ایشان متوسل می شویم، ضمن اینکه افتخار دومی که ما داریم در حوزه ی جوانان حضورِ جناب آقای دکتر محمدی هست.
آرش اشتری بیان داشت: در خصوص گفت و همچنين گوهایی که در جلسه قبلی در مورد آموزش ها با معاونت آموزش و همچنين پژوهش استان انجام شد که معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين محدودیت هایی را داشتند در آموزش ها در سطح استان که نیازمند کلاس هایی بودند، مشکلاتشان مرتفع شده و همچنين شاهد فعالیت بیش از پیش این عزیزان بودیم.
وی افزود: ما در استان مرکزی ۱۲۰۰۰ عضو فعال نهاد جوانان داریم که ۸۵۰۰ فرد يا شخص از اینها ۱۸ سال شمسي به بالا خواهند بود که ثبت سامانه شده و همچنين نزدیک به ۸۰ قسمت و بخش هم به طریق ستاد نهاد جوانان در کانون غنچه های هلال احمر ۱۵۰۰ فرد يا شخص ، کانون دانش آموزی ۱۷۰۰ فرد يا شخص، در کانون جوانان ۹۱۸ فرد يا شخص، دانشجویی ۴۰۷ و همچنين دقیقا کانون طلاب هم ۲۸۴ فرد يا شخص روحانی و همچنين همچنین کانون روستایی ۳۸ فرد يا شخص و همچنين در مجموع نزدیک به ۴۸۹۴ فرد يا شخص در سال شمسي ۹۸ اضافه شدن به عزیزان داوطلبان نهاد جوانان، این عزیزان همراه اعضای قدیمی در تمام فعالیت هایی که در نهاد اجرا شده همگام با سایر ارگان ها مشارکت دارند.

انسان‌محوری سرمایه اصلی هلال‌احمر است در تاریخ ۲ December 2019 | 7:57 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انسان‌محوری سرمایه اصلی هلال‌احمر است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *