انتخاب ۳دبیر جدید برای کانون های جوانان و همچنين دانشجویی استان اردبیل

انتخاب ۳دبیر جدید برای کانون های جوانان و همچنين دانشجویی استان اردبیل

|انتخاب ۳دبیر جدید برای کانون های جوانان و همچنين دانشجویی استان اردبیل از هلال ۱۴۷|

سعید جوادزاده، دست يار جوانان استان از برگزاری ۳انتخابات در کانون های جوانان، دانشگاه علمی کاربردی و همچنين دانشگاه پیام نور خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل؛ دست يار جوانان استان با اشاره به نقش کلیدی دبیران در فعالیت کانونها افزود: با اتمام حکم دبیری، و همچنين با توجه به ضرورت انتخاب دبیر جدید جهت فعال سازی مجدد کانون ها و همچنين بهره بري و استفاده از ظرفیت جوانان در راستای پیشبرد اهداف عالی جمعیت هلال احمر، ۳ دبیر جدید برای کانون ها انتخاب شد.

سعید جوادزاده افزود: این سه کانون شامل کانون دانشجویی پیام نور واحد مشگین شهرستان، کانون دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر شهرستان اردبیل و همچنين کانون جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل می باشد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و همچنين تشکر از دبیران سابق و همچنين تشویق دبیران جدید به بهره بري و استفاده از ظرفیت های موجود افزود: انتخاب اشخاص مسئولیت پذیر، فعال و همچنين کوشا موجبات بسط و همچنين گسترش فعالیت های جمعیت هلال احمر در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف می مي شود.

شایان ذکر است این انتخابات با حضور پرشور جوانان و همچنين دانشجویان با اطلاع رسانی انجام یافته طی روزهای قبل، در مراسمی با حضور ناظران استانی و همچنين شهرستانی برگزار شد.

انتخاب ۳دبیر جدید برای کانون های جوانان و همچنين دانشجویی استان اردبیل در تاریخ ۱ December 2018 | 2:01 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتخاب ۳دبیر جدید برای کانون های جوانان و همچنين دانشجویی استان اردبیل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *