انتخابات مجمع دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان کرمان برگزار شد

انتخابات مجمع دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان کرمان برگزار شد

|انتخابات مجمع دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان کرمان برگزار شد از هلال ۱۴۷|

با حضور دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان، نخستین دوره انتخابات مجمع دبیران کانون‌ها، برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ علی گنج کریمی در نخستین دوره انتخابات مجمع استانی دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین آزاد با اشاره به آنکه جوون پرانرژی می تواند حضور در صحنه‌های مختلفی را تجربه کند، گفتن کرد: جوانان شامل مولفه‌های مختلفی خواهند بود،که در صورتی که اصلاح جوانان یک جامعه را به عنوان یک مبنا ویک روش قرار دهیم ، بی شک اصلاح جامعه را در پی خواهد داشت.

او همچنین با گفتن آنکه ما هر روزدر مراحل متنوع و گوناگون و مختلف زندگی خود درحال انتخاب در باره‌ها و همچنین سطوح متنوع و گوناگون و مختلف هستیم خاطر نشان کرد: بعضی ازاین انتخاب‌ها تأثیر در سرمایه عمر ما و همچنین بعضی دیگر سرنوشت شهرستان، استان و همچنین کشور ما را رقم میزند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به آنکه اشخاص متناسب با مسئولیتهایی که دارند در معرض خطا قرار می‌گیرند، تصریح کرد: جوانان با روحیه مطالبه‌گری و همچنین شفافیت خود می‌توانند به اصلاح یک جامعه کمک کنند زیرا اصلاح یک جامعه منوط به  اصلاح فرد، فرد جامعه می باشد.

گنج کریمی با گفتن آنکه در بسیاری از تشکل‌های کشور، جوانان کرمانی حضوری فعال دارند، یادآور شد: نامزدهای انتخابات دبیران کانون های دانشجویی و همچنین آزاد جهت شرکت در آن انتخابات بایستی و حتما روحیه ایثار و همچنین مطالبه‌گری داشته باشند و همچنین آنرا بیش از پیش تقویت کنند.

حجه الاسلام مجید سجادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز در جمع دبیران کانونهای دانشجویی و همچنین آزاد جوانان اظهار کرد: جوون با حفظ روحیه جوانی و همچنین شادابی و همچنین ارائه کارهای علمی و همچنین خلاقانه، حضور در جشنواره ها و همچنین کنگره های علمی می تواند از فرصت های پیش رو، بیشترین بهره بری و استفاده را از سرمایه جوانی ببرد.

او همچنین رعایت خطوط قرمز در هلال احمر را، درسایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری با حفظ اهداف و همچنین ارزشهای انسانی، مثبت ارزیابی کرد و همچنین افزود: جوانان با عمل به توصیه  ارزشمند مقام معظم رهبری در باره “تحصیل، تهذیب و همچنین ورزش” می توانند از فرصت های جوانی بیشترین بهره بری و استفاده را ببرند.

او همچنین با اشاره به آن که فرصت های باقی مانده از ماه شعبان المعظم می تواند باره بهره بری و استفاده اکثرا و بیشتر از وارد شدن به ماه میهمانی خداوند تبارک و تعالی را جهت ما فراهم کند افزود: تلاوت قرآن و همچنین انجام روزه های مستحبی آمادگی وارد شدن مار ا به ماه خداوند تبارک و تعالی اکثرا و بیشتر کرده و همچنین با انجام آن فرامین از سیره و همچنین الگوهای علمی، عملی و همچنین معنوی دین اسلام بهره مند می شویم.

کیوان علیزاده دست یار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت کانون های دانشجویی و همچنین جوانان در سطح شعب اظهار داشت: با توجه به گسترش فعالیت‌های جوانان در حوزه ها و همچنین کانون های متنوع و گوناگون و مختلف، عملکرد آنها در پیشبرد اهداف بشردوستانه و همچنین جاری شدن ارزش‌های نوعدوستی، نقش بزرگی را ایفا می کند.

او همچنین همچنین جوانان را به عنوان عناصری خلاق و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریز برشمرد و همچنین اظهار داشت: جوانان، با ساخته یا ایجاد انگیزه و همچنین بهره گیری از فرصت های ساخته یا ایجاد شده می توانند چشم انداز حرکت رو به جلوی جمعیت هلال احمر را ترسیم کنند.

علیزاده با اشاره به آن که جوانان فرصت آزمون و همچنین خطا دارند گفت: ساخته یا ایجاد آن فرصت می تواند سبب ارتقای آنان در سطوح مدیرتی کلان جامعه می شود.

دست یار امورجوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با گفتن آن که افرادی می توانند در آن مجامع کاندید شوند و همچنین مسئولیت بپذیرندکه با اهداف و همچنین ماموریت های ایثارگرانه ی جمعیت هلال احمر کاملا آشناباشند؛ اظهار کرد: نظر به تفکرات آزاد اندیشی به دور از هر گونه سوگیری سیاسی در جمعیت هلال احمر، می تواند باره ساز پیشرفت جوانان در آن حوزه می شود.

گفتنی می باشد، در ادامه آن برنامه جذاب و جالب و خوب چالشها و همچنین راهکارهای فعالیت کانونهای جوانان و همچنین دانشجویی با حضور معاونت مسائل جوانان استان مطرح و همچنین انتخابات شورای مرکزی مجمع استانی دبیران برگزار شد.

انتخابات مجمع دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان کرمان برگزار شد در تاریخ ۲۶ May 2016 | 12:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتخابات مجمع دبیران کانون‌های دانشجویی و همچنین جوانان کرمان برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *