انتخابات مجمع دبیران کانونهای جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد

انتخابات مجمع دبیران کانونهای جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد

|انتخابات مجمع دبیران کانونهای جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد از هلال ۱۴۷|

انتخابات مجمع دبیران ۶۷ کانون دانشجویی و همچنین جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان با هدف حضور جوانان در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های ملی و همچنین بین المللی و همچنین افزایش مهارتهای فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

به به گفته روابط عمومی هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: یکی از فعالیت های هلال احمر تشکیل کانون در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین جذب علاقه مندان در مهدکودک، مدرسه و همچنین دانشگاه می باشد که با ارائه آموزشهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری امدادی موجب
افزایش قوه ابتکار، خلاقیت و همچنین سازندگی آنان شده و همچنین می توانند جهت هر مشکلی راه حل مناسب را با تعامل و همچنین همفکری یکدیگر پیدا کنند.

او همچنین افزود: استان گیلان شامل ۴۱ کانون دانشجویی و همچنین ۲۶ کانون جوانان می باشد که امروز دبیران کانونها با حضور در انتخابات ۹ فرد یا شخص از کانون دانشجویی و همچنین ۷ فرد یا شخص از  کانون جوانان را  بعنوان افراد شورای مرکزی مجمع استانی انتخاب کردند که در نهایت یک فرد یا شخص با انتخاب مدیر عامل از هر کانون بعنوان نماینده استان به نهاد جوانان جمعیت هلال احمرکشور معرفی می می شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان گفتن کرد: معرفی دو فرد یا شخص از افراد شورای مرکزی جهت انتخاب دبیری شورا به هیات نظارت، حضور در جلسات ماهیانه، نظارت بر انتخابات، تلاش جهت پیاده سازی و راه اندازی کانون هلال احمر در دانشگاه های فاقد کانون و همچنین مشارکت در برنامه جذاب و جالب و خوب استانی و همچنین ملی از مهمترین وظایف افراد شورای مجمع استان می باشد.

محمد علی خیری دست یار جوانان جمعیت هلال احمر استان با اشاره به آنکه کانونهای هلال احمر در سراسر  استان شامل ۶ هزار عضور می باشد  گفت: منتخبین معرفی شده به جمعیت هلال احمر کشور وظیفه شرکت در جلسات، همفکری با کارشناسان نهاد جوانان در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب های ملی و همچنین بین المللی، ارائه برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین طرح های بشر دوستانه ابتکاری  جهت رفع چالشهای پیش روی جوانان را بر عهده دارند.

خیری گفتن کرد: زینب مهدی پور و همچنین بهزاد اکبری از کانون جوانان ، مجید ملبوسی و همچنین محمد رضا افسیه زاده از کانون دانشجویی توسط منتخبین مجمع  به هیات نظارت  انتخابات کانونهای دانشجویی و همچنین جوانان که متشکل از دست یار مسائل جوانان استان، رییس اداره دانشجویی جوانان و همچنین یک فرد یا شخص از روسای شعب به انتخاب مدیر عامل معرفی می شوند و همچنین بعد از آن هم مدیر عامل بر اساس سوابق و همچنین توانایی اشخاص معرفی شده  از هر کانون یک فرد یا شخص را به نهاد جوانان جمعیت هلال احمر کشور معرفی می کند.

جمعیت هلال احمر گیلان افراد شورای مرکزی کانون های جوانان و همچنین دانشجویی خودرا از طریق نمایش انتخابات مجامع، به نهاد جوانان معرفی کرد.

آن مجمع در تاریخ  ششم خرداد در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر گیلان با حضور کلیه دبیران کانون های جوانان و همچنین دانشجویی  استان، تشکیل شد.

در آن مراسم  بعد از تلاوت کلام الله مجید و همچنین پخش سرود ملی  آقای خیری دست یار مسائل جوانان گیلان ضمن خیر مقدم گویی به شرکت کنندگان به توجیه دستورالعمل نمایش مجمع کانون های جوانان و همچنین دانشجویی پرداختند.ایشان در ادامه مطالبشان به اهمیت مشارکت و همچنین هم فکری جوانان  در رشد و همچنین تعالی جامعه جهت نیل به وفاق فرهنگی و اجتماعی و همچنین انجام کار تیمی اشاره نمودند او همچنین با گفتن اهداف استراتژی YES به  نقش جوانان بعنوان بزرگان و رهبران بعدی و همچنین نیز به منظور بهره گیری از مشارکت جوانان در اراده و تصمیم راسخ گیریها جهت ارتقای سطح فعالیتها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین ارائه راهکارهای نوین و همچنین موثر و همچنین بهره مندی از نظرات و همچنین پیشنهادات، تجربیات و همچنین اطلاعات ارزنده افراد منتخب نهاد جوانان تاکید داشتند.

بعد از سخنرانی آقای خیری، انتخابات مجامع در دو قسمت و بخش جوانان و همچنین دانشجویی  برگزار گردید که منتخبین دبیران به نهاد جوانان معرفی شدند.

گفتنی می باشد، دبیران پیشنهادی از سوی شورای مرکزی مجمع استانی بعد از اثبات و یا تایید مدیر عامل استان معرفی میشوند.

انتخابات مجمع دبیران کانونهای جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد در تاریخ ۲۶ May 2016 | 8:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتخابات مجمع دبیران کانونهای جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *