انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است

|انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است از هلال ۱۴۷|

دبیر مجمع جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران اهمیت شرکت جوانان در انتخابات به عنوان یک فرصت برای گزینش اشخاص واجد شرایط و همچنين عملگرا در عرصه ‌سرويس ها و خدمات هلال احمر تاکید کرد و همچنين گفت: انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، علی اصغر ناصری قرا  دبیر مجمع جوانان هلال احمر استان مازندران اهمیت شرکت جوانان در انتخابات به عنوان یک فرصت برای گزینش اشخاص واجد شرایط و همچنين عملگرا در عرصه ‌سرويس ها و خدمات هلال احمر تاکید کرد و همچنين گفت: در حال حاضر که گفتمان جوانگرایی در جامعه پررنگ شده است و همچنين مقام معظم رهبری بارها بر حضور جوانان در عرصه‌های متنوع و گوناگون و مختلف تاکید دارند، و همچنين حال رای جوانان، موثر در انتخاب اعضای مجامع شهرستان ها میباشد؛ ما اعضای داوطلب برخود وظیفه میدانیم تا با حضور پرشور و همچنين حداکثری در روز ۲۳ خرداد ماه و همچنين انتخاب درست و همچنين آگاهانه وظیفه اجتماعی خودرا ایفا کنیم که این امر حضور پررنگ جوانان را می‌طلبد. دبیر مجمع جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در همین زمینه ادامه داد: انتخابات پیش‌رو فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است؛ خرسندیم که وارد شدن جوانان برای کاندیدائی در انتخابات مجامع، مجامع را پرشور تر از قبل ديدن میکنیم و همچنين آرزوی موفقیت برای این بزرگواران داریم. البته نباید فراموش کرد که درانتخاب فردی شایسته، ویژگی‌هایی باید وجود داشته باشد تا قدرت تحقق اهداف جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را میسر کند.

وعده دیدار ما جمعه ۹ صبح ۲۳ خرداد ماه در محل صندوق های اخذ رای ۱۶ شعبه استان مازندران

علی اصغر ناصری قرا
دبیر مجمع جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است در تاریخ ۱۱ June 2020 | 7:55 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر فرصتی طلایی برای تقویت گفتمان جوانگرایی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *