اقامه عزای خانواده جمعیت هلال احمر قم در هشتم محرم

اقامه عزای خانواده جمعیت هلال احمر قم در هشتم محرم

|اقامه عزای خانواده جمعیت هلال احمر قم در هشتم محرم از هلال ۱۴۷|

مدیرروابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: دسته عزاداری هیئت رهروان حضرت علی اکبر علیه السلام جوانان و همچنين داوطلبان عاشورایی از جمعیت هلال احمر به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (ص) اقامه عزا می کند.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سیدحسین میررضایی با دعوت از عموم شهروندان و مردم شهر شریف قم برای حضور در این مراسم معنوی گفت: آگاهی بخشی معارف دینی به آحاد جامعه و همچنين تکریم و همچنين بزرگداشت شهدای کربلا با برگزاری محاقل و همچنين نشست های معنوی میسر می مي شود.

وی افزود: در این راستا جمعیت هلال احمر استان قم با هدف معرفت افزایی و همچنين با محوریت تکریم ارزش‌های انسانی از دیدگاه امام و پيشوا حسین(ع) با برپایی هیئت و همچنين دسته عزاداری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه اقدام به برگزاری مجالس اهل بیت (س) می کند.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه همچون سنوات قبل دسته ی عزاداری هیئت حضرت علی اکبر(ع)جوانان و همچنين داوطلبان عاشورایی با برگزاری مراسم تکریم اهلبیت(ع) در روز هشتم محرم، اقامه عزا می کند، گفت: این اعضای هلال احمری در روز یکشنبه ۱۷ شهریور، از ساعت ۹:۳۰ برای ادای احترام و همچنين تسلیت به ساحت بانوی کرامت به سمت حرم مطهر حرکت می کند.

وی تصریح کرد: همچنین مراسم عزاداری ویژه بانوان با حضور اعضای جمعیت در روز هشتم محرم در مرکز مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار خواهد شد.

گفتنی است، عزاداران حسینی مهمان خوان گسترده ی کرامت این خاندان خواهند بود و همچنين غذای نذری به همت اعضا طبخ شده و همچنين به تبرک بین مهمانان توزیع می مي شود.

اقامه عزای خانواده جمعیت هلال احمر قم در هشتم محرم در تاریخ ۷ September 2019 | 11:26 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اقامه عزای خانواده جمعیت هلال احمر قم در هشتم محرم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *