افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دانشجویی_زنجان۱-300x200.jpg

افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان

|افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان از هلال ۱۴۷|

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان از افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان بمناسبت هفته سراهای دانشجویی خبر داد.

به نقل از معاونت مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ فاطمه جمشیدی از افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد و همچنين گفت: بمناسبت هفته سراهای دانشجویی یک دفتر در خوابگاه خواهران و همچنين یک دفتر در دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی زنجان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر و همچنين مسئولین دانشگاه افتتاح شد.

وی با بیان اینکه هفته سراهای دانشجویی به منظور تمرکز و همچنين توجه بیشتر به مسائل خوابگاه‌های دانشجویی، ایجاد هماهنگی و همچنين تعامل با نهاد‌ها، جلب مشارکت و همچنين هدایت کمک‌های خیرین و همچنين نهادها ، هر ساله در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌مي شود افزود: بر این اساس، هفته سراهای دانشجویی با شعار «سرا‌های دانشجویی عرصه نوآوری، تجربه و مهارت بالا‌محوری و همچنين رونق تولیدات دانشجویی» نامگذاری شده است که کانون دانشجویی هلال احمر استان زنجان نیز در این هفته برنامه جذاب و جالب و خوب های مختلفی را در سراهای دانشجویی اجرا کرد.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با این هفته برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوعی شامل برپایی نمایشگاه کتاب ، ایستگاه سلامت, آموزش کمک های اولیه، آموزش جهت یابی ،چرم دوزی، آتش نشانی و همچنين نشست هم اندیشی با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر و همچنين دانشگاه به همت اعضای کانون دانشجویی دانشگاه زنجان برگزار شد.

دست يار مسائل جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان تصریح کرد: همچنین کلاس های آموزشی آتش نشانی و همچنين آموزش امداد و همچنين کمک های اولیه نیز در کانون های دانشجویی پیام نور زنجان،خدابنده و همچنين دانشکده پرستاری ابهر نیز برگزار شد.

افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان در تاریخ ۱۶ May 2019 | 12:42 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “افتتاح ۲دفتر کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *