اعضای جوانان هلال احمر استان فارس همزمان با روز اهدا عضو با عضویت در این تيم قدمی دیگر برای حفظ هویت بشردوستی برداشتند

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس همزمان با روز اهدا عضو با عضویت در این تيم قدمی دیگر برای حفظ هویت بشردوستی برداشتند

|اعضای جوانان هلال احمر استان فارس همزمان با روز اهدا عضو با عضویت در این تيم قدمی دیگر برای حفظ هویت بشردوستی برداشتند از هلال ۱۴۷|

همزمان با اول خرداد ماه ، ۵۰۰ فرد يا شخص از اعضای نهاد جوانان هلال احمر استان فارس از شهرستان های شیراز، قیروکارزین، کازرون و همچنين خرم بید داوطلب اهدای عضو شدند.

به نقل از روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی دست يار مسائل جوانان هلال احمر از عضویت داوطلبانه جوانان هلال احمر فارس در طرح اهدا عضو خبر داد و همچنين گفت: در طرح «حیات دوباره» سعی شده تا با اطلاع‌رسانی درست به جوانان هلال احمر و همچنين نهادینه کردن فرهنگ بشردوستی و همچنين نیکوکاری، جان بسیاری از بیماران نیازمند که در انتظار پیوند عضو خواهند بود از مردن و مرگ حتمی نجات یابندو اعضای جوانان با هدف خیرخواهانه و همچنين داوطلبانه خود رد این طرح شرکت میکنند.

تجلی با بیان اینکه اعضای نهاد جوانان می‌توانند در طول سال شمسي با پرکردن فرم اهدای عضو در طرح «حیات دوباره» شرکت کنند، تصریح کرد: جوانان هلال احمر در طول سال شمسي همچنين و علاوه بر تبلیغ مناسب و همچنين اطلاع رسانی کافی در واحد ها و همچنين کانون ها به عضویت در سایت اهدا عضو مبادرت میورزند.

وی در ادامه گفت: بر جای گذاشتن نامی نیکو و همچنين اجرای بزرگترین کار بشردوستانه که بعد از حیات اشخاص در دست اقدام قرار میگیرد نشان لطافت روح و همچنين طبع همنوع دوستی جوانان هلال احمر دارد.

رییس جمعیت هلال احمر شیراز که خود همراه با سایر جوانان شعبه شیراز در این طرح شرکت کرده و همچنين به عضویت در تيم اهداعضو قرار گرفته گفت: حیات دوباره به عنوان پهناور و بزرگ‌ترین طرح بشردوستانه نهاد جوانان جمعیت هلال احمر شناخته شده‌است و همچنين به تا حال بیش از ۸۵ فرد يا شخص در سامانه طرح اهدا عضو شرکت کردند.

رییس شعبه خرم بید نیز در گفتگوی خود گفت : در این عضویت جوانان هلال احمر با هدف بشردوستی و همچنين حفظ معنویات و همچنين عام المنفعه قدم در راه سعادت ابدی می گذارند.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است ثبت نام در طرح اهدا عضو در کانون های جوانان سایر شعب نیز ادامه دارد.

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس همزمان با روز اهدا عضو با عضویت در این تيم قدمی دیگر برای حفظ هویت بشردوستی برداشتند در تاریخ ۲۲ May 2019 | 12:38 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعضای جوانان هلال احمر استان فارس همزمان با روز اهدا عضو با عضویت در این تيم قدمی دیگر برای حفظ هویت بشردوستی برداشتند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *