استقرار تیم‌های تست تب هلال احمر استان در ترمینال و همچنين ‌‌ راه آهن شهرستان یزد

استقرار تیم‌های تست تب هلال احمر استان در ترمینال و همچنين ‌‌ راه آهن شهرستان یزد

|استقرار تیم‌های تست تب هلال احمر استان در ترمینال و همچنين ‌‌ راه آهن شهرستان یزد از هلال ۱۴۷|

تیم‌های تست تب جمعیت هلال احمر استان در ترمینال و همچنين راه آهن یزد مستقر شدند.

به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ، دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در راستای تصمیمات ستاد استانی مقابله به ویروس کرونا از امروز تیم‌های تست تب این جمعیت در ترمینال و همچنين راه آهن یزد مستقر شدند تا با تب سنجی و همچنين غربالگری آموزش‌های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را نیز به مسافران بدهند.

حرازی زاده با اعلام اینکه در این ایستگاه ها امدادگران و همچنين جوانان هلال احمر مجهز به دستگاه تب سنج خواهند بود و همچنين آموزش های مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را در این زمینه دیده اند ، افزود: با اجرای این طرح کسانی که تب بالا داشتند و همچنين مشکوک به بیماری کرونا خواهند بود نیز شناسایی و همچنين برای انجام آزمایشات مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به مراکز درمانی معرفی خواهند شد.

حرازی زاده با اعلام اینکه در این طرح همه دستگاه مرتبط نیز حضور دارند بیان داشت : مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است سرويس ها و خدمات این تیم ها در ترمینال به صورت شبانه روزی و همچنين در راه آهن همزمان با قطارهای ورودی یزد صورت خواهد پذیرفت.

استقرار تیم‌های تست تب هلال احمر استان در ترمینال و همچنين ‌‌ راه آهن شهرستان یزد در تاریخ ۲ March 2020 | 10:51 am منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استقرار تیم‌های تست تب هلال احمر استان در ترمینال و همچنين ‌‌ راه آهن شهرستان یزد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *