استقبال اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم از نودانشجویان

استقبال اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم از نودانشجویان

|استقبال اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم از نودانشجویان از هلال ۱۴۷|

طرح فراخوان عضویت نودانشجویان توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم اجرایی شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این طرح همزمان با آغاز سال شمسي تحصیلی توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی به مدت پنج روز متوالی اجرایی شد.

بر اساس این نقل از، در اجرای این طرح اعضای کانون دانشجویی بعد از استقبال و همچنين تبریک به نودانشجویان به معرفی کانون هلال احمر پرداختند.

با اجرای این طرح ۵۱ فرد يا شخص از دانشجویان جدیدالورود دختر در مقطع پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی، پزشکی، دندانپزشکی، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای و همچنين بهداشت عمومی به عضویت کانون هلال احمر در آمدند.

در ادامه، اعضا شورای اجرایی کانون هلال احمر با استقرار چادر هلال احمر به منظور ارائه بروشور هلال احمر و همچنين دعوت به عضویت در کانون هلال احمر و همچنين ثبت سامانه هلال احمر به معرفی کلاس ها و همچنين فعالیت های هلال احمر پرداختند.

در این طرح، ارائه موضوع کلاس ها به دانشجویان بازدید کننده و همچنين اطلاع رسانی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري صورت گرفت، که شامل آنها، تشکیل دو دوره کارگاه های آموزشی ورژن و نسخه خوانی داروخانه و همچنين امداد و همچنين کمک های اولیه در دو مقطع مقدماتی و همچنين تکمیلی با اعطای گواهینامه معتبر بود.

همچنین در این فراخوان، ارائه فرم و همچنين توضیحات کامل در زمینه احرای طرح حیات دوباره، اهدای عضو و همچنين همچنین ثبت سامانه آنلاین اجرایی شد.

در ادامه اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن دعوت و همچنين تشویق اعضای جدیدالورود برای حضور مستمر و همچنين فعال در فعالیت های معاونت جوانان هلال احمر با ارایه توضیح کامل در مورد فعالیت های کانونی هلال احمر و همچنين مراحل عضویت در کمیته ها و همچنين وظایف آنها پرداختند.

 

استقبال اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم از نودانشجویان در تاریخ ۱ October 2019 | 12:32 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استقبال اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قم از نودانشجویان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *