استارت مرحله دوم طرح خادم جمعیت هلال‌احمر مازندران

tm.jsp

استارت مرحله دوم طرح خادم جمعیت هلال‌احمر مازندران

tm.jsp

رئیس اداره جمعیت هلال‌احمر آمل از آغاز مرحله دوم اجرای طرح خادم به منظور آماده‌سازی خانواده‌ها در زمان مخاطرات از سوی نیروهای هلال‌احمر این شهرستان خبر داد.

جمشید نیکزاد با بیان اینکه اولین مرحله اجرای طرح خادم همزمان با ایام‌الله دهه فجر با حضور نیروهای امدادی هلال‌احمر در سه منطقه آمل آغاز شد، اظهار داشت: این طرح به منظور آماده‌سازی خانواده‌ها در هنگام مخاطرات به اجرا در آمده که توسط این نیروها در سه منطقه درون‌سر، بربرخیل و درویش خیل این شهرستان بوده است.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح هزار و ۶۰۰ خانواده در مرحله اولیه آموزش قرار گرفتند، افزود: مرحله دوم این طرح نیز از دهم اسفندماه آغاز شده و بیستم این ماه ادامه دارد.

نیک‌زاد با تاکید براینکه آموزش مهم‌ترین مسئله در مقابل پیشگیری است، افزود: طرح ملی خادم از سوی جمعیت هلال‌احمر در دستور کار قرار گرفته که در دوازده مرحله از سوی نیروهای هلال‌احمر با مراجعه به منازل شهروندان آموزش‌های لازم را انجام می‌دهند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل ادامه داد: مرحله سوم این طرح بعد تعطیلات نوروز آغاز می‌شود و تا ایام‌الله دهه فجر ۹۶ آخرین مرحله آن به اجرا در می‌آید.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح هر صد خانوار یک بلوک محسوب شده و تحت نظارت تیم آموزشی قرار می‌گیرند.

نیک‌زاد گفت: در پایان این طرح مانوری از سوی جمعیت هلال‌احمر برگزار می‌شود تا از میزان آموزش و یادگیری خانواده‌های تحت آموزش طرح آگاهی یابیم.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “استارت مرحله دوم طرح خادم جمعیت هلال‌احمر مازندران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *