از کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين مبارزه با بیماری ایدز تا حضور در همایش روز جهانی ایدز

از کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين مبارزه با بیماری ایدز تا حضور در همایش روز جهانی ایدز

|از کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين مبارزه با بیماری ایدز تا حضور در همایش روز جهانی ایدز از هلال ۱۴۷|

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته جهانی پیشگیری و همچنين مبارزه با ایدز همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل؛ جوانان شهرستان مشکین شهرستان، کارگاه آموزشی ایدز با حضور داوطلبان و همچنين اعضای جوانان برگزار کردند.

این کارگاه یک روزه با حضور کارشناس شبکه بهداشت و همچنين درمان در راستای جلوگیری از ابتلا و همچنين پیشگیری از بیماری ایدز به دیگران، راههای تشخیص زود هنگام و همچنين کنترل بیماری برگزار شد.

ابراهیمی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مشگین شهرستان با بیان اینکه بهترین راه رهایی از ویروس خطرناک ایدز، مراقبت، پیشگیری، آموزش و همچنين آگاه سازی اشخاص به ویژه جوانان و همچنين اشخاص در معرض خطر نسبت به راههای انتقال این بیماری عفونی است، افزود: در این کارگاه ۵۰ فرد يا شخص از اعضا کانون های جوانان و همچنين دانشجویی حضور داشتند.

همچنین اعضا جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل نیز در همایش پهناور و بزرگ روز جهانی ایدز شرکت کردند. در شهرستان پارس آباد نیز کلاس آموزشی پیشگیری از ایدز برای اعضا با مشارکت شبکه بهداشت و همچنين درمان شهرستان برگزار شد.

از کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين مبارزه با بیماری ایدز تا حضور در همایش روز جهانی ایدز در تاریخ ۳ December 2018 | 11:40 pm منتشر شده است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از کارگاه آموزشی پیشگیری و همچنين مبارزه با بیماری ایدز تا حضور در همایش روز جهانی ایدز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *